SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brudnopis treningowo - refleksyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tez tak robie, jedynie dwa ząbki podnoszę do góry ławke, 30 na pewnie na niej nie ma

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Tak między 20 a 30 stopni to ideał do maksymalnego angażowania klatki i minimalizowania angażu barków. Ja muszę barki mocno oszczędzać więc zwracam na to bardzo dużą uwagę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ja dosyć podobnie robię wyciskanie na skosie, zawsze neutralnie. Ławeczkę tez tak ustawiam. Tylko teraz pytanie - pisząc, ze ruch ma być mocno nad twarz, masz na myśli, że będziesz mieć kąt ostry między przedramieniem a ramieniem i sztangielki będą jakby pod skosem/ w kierunku twarzy ?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nie no - to jest ruch wyciskania więc ramię idzie do wyprostu - nie koniecznie do końca, ale po takim luku nad twarz. Dzięki temu łatwiej spiąć całą klatkę włącznie z częścią przyobojczykową.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Tylko że to też nie jest ćwiczenie baza a raczej właśnie taki killer na koniec na pompę. Trzeba uważać na nadgarstki, bo można je przeciążyć tym wychyleniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Okej, ja to inaczej zrozumiałam w pierwszej chwili. Ale w dolnej fazie ruchu przy wyciskaniu neutralnym jak trzymasz sztangielki, chodzi mi o kąt między ramieniem a przedramieniem ?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
No to wtedy tak - będzie kąt ostry - szczególnie jak się niżej łokciami zejdzie. Tyle że za nisko nie warto - bo w takim killerze chodzi o to żeby się dopompować trzymając napięcie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Kolego tu panują pewne zasady.
Nowy temat więc przydałoby się wypełnić ankietę działu i jakieś poglądowe zdjęcia.






Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2019-12-11 07:58:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Może na 41 urodziny cyknę. A ankiety się bałem wypełniać działowej, bo na parę pytań nie znam odpowiedzi - np. czy regularnie miesiączkuję .
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
nightingal
Coś w tym stylu na biceps - tylko ja mocno dopinam mięsień że aż trzeszczy i pali. Tyle że to nie będzie dobra baza a właśnie coś na zabicie mięśnia pompą na koniec


Ja kiedyś robiłem ćwiczenie, które pięknie wchodziło i powodowało mega palenie, a mianowicie: leżąc na ziemi na plecach, uginanie z gryfem zapiętym na bramie na wyciągu dolnym. Tak jak piszesz, ruch jest wtedy wyłącznie w poziomie a ramię cały czas równoległe do podłoża.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego - plecy i pośladki priorytetem

Następny temat

Ćwiczenia w domu

WHEY premium