SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplowo treningowo xd

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Witam,
mam zestawik białka olimp sojavit(2,2 kg() kreatyne mega capsy 1250(pierwszy cykl kreatynowy, chyba nadszedl czas xd )(300 caps), dextro juice, i arginine(150 caps).
Tu pierwsze pytanie:
białko mogę rozrabiac z mlekiem? czy koniecznie woda? bo słyszałem opinie, że z mlekiem nie.
Drugie, kreatynowej dawki nie rozbijac na przed i po treningu? jest napisane, ze 4 po, ale = d
Kolejne:
Chciałem się jeszcze zaopatrzyc w magnez i multiwitaminy ? myslalem jeszcze nad tranem xd
Dieta jest ofkoz.
Acha, pytanie do treningu w innych dzialach nikt nie odpisuje, a mi na gwałt potrzebne to jest, mam nadzieje, ze sie nie zdenerwujecie : D

wiec cykl 08/09:
tu pierwsze zapytanie 3 miesiące:
-trening dzielony trening A(gorna czesc ciala) B(dolna, plecy..)
sr(A),czw(B), sb(A) ndz(B)cel: mass
i tu mam pytanie, nie trenowałem tym dzielonym jeszcze, powiedzcie mi czy warto? czy moge tez na tym maske podciagnac?
kolejne 3 miesiace
-split(mass, sila)

Dzieki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Kreatynę bierz 4kaps rano na czczo i 4 kaps po treningu. w Nie treningowe tylko rano.

Białko mozesz mieszac i z wodą i z mlekiem. Na noc radziłbym z wodą.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dawkowanie jw.

natomiast jesli chodzi o trening to wiele zalezy jak go ułożysz, w jakim dziale dawąleś do oceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
8 tabsow, nie za duzo? to wyjdzie ok 9g kretyny, tak? z tego co mi sie zdaje jest po 5 ; o
Co do treningu pytałem ogólnie odnośnie dzielonego.
Jaki jest? wzorowałem się na tym weiderowski
tu link dam http://oldfox.webpark.pl/Programy treningowe dla zaawansowanych System treningu dzielonego.htm
Dzieki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
10g. kreatyny to mysle, że tak w sam raz, ani mało ani strasznie duzo

trening wydaje sie dobry- poza -myslę- kilkoma szczegółami.

można by także spróbowac bardziej rownomiernie porozkładać co nieco ale to juz sprawa tego jak bedzie ci sie wykonywac ten plan, można więc zacząć tak a potem ew. korygować...

chocmałe korekty i w nim raczej byłyby wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
ok, dzięki.
multiwitaminy, magnez, wapń wskazany?
Mam nadzieję, ze fatalnie nie postąpiłem kupując sojowe białko? Czytałem o nim duż pozytywów w sumie, czas pokaze :)

Chętnie bym dowiedział się o tych Twoich korektach, ale zapewne offtop bedzie i napisac bede musial w dziale trening, tak>

Dzięki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale zapewne offtop bedzie i napisac bede musial w dziale trening, tak>

wlaśnie to miałem na mysli

b. sojowe nie jest zle, jesli traktuje sie je jako dodatek nie przekraczający około 20% bialka używanego w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
No ok, tak, dokładnie traktuje je jako dodatek(24 % w moim przypadku) no i nie dowiedzialem sie co z tymi multi vit, magnez, potas? PRzydadza sie?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wszystkie te dodatki o ktore pytasz przydadza sie (madrze uzyte) dla zdrowia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
co do treningu to napisałem w tym dziale za niego odpowiadającym xD
dalem ten dzielony do oceny dla początkujacych = o
pozdrówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
apokalipsa, prosiłbym abyś zajrzał w mój topic odnośnie treningu w dziale trening i powiedział te swoje sugestie, jak możesz ofkoz :) bo niestety na razie żadnego odzewu nie mam : //
pzdrówka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wątpliwości co do dostarczenia...

Następny temat

Zet eM A

WHEY premium