SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Cantoro juz dawno zlozyl wniosek o polskie obywatelstwo, i psotepowanie odbywalo sie normalnym trybem, Mauro juz dawno poweidzial ze w Polsce zostanie pozakonczeniu kariery, a to ze teraz jego sprawe rozpatrzyli, to pisze to tutaj, z sa pilakrze ktorzy nie potrzebuja polskiego obywatelstwa a chca je miec, nie tak jak Roger, ktory jest teraz "mieszkancem Unii" i droga na zachod sie otworzyla.
A to ze mial polskich przodkow to co zle?? bo nie rozumiem twojego toku rozumowania ???

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
tak zle .. do wiezienia z nim

poprostu nie lubie takiego wynajdywania na siłę talentów które de facto wybrały inny kraj, ale ze są za słabi na jego repr. biorą sie do naszej podpierając sie tym ze "wolą gre dla Polski" o ktorej nie ma co ukrywac, oprocz korzeni nic nie wiedzą.

bo musisz przynzac ze jeszcze pare takich "numerów" i zaczniemy (polska) wyglądac na taki smietnik - ci co nie maja szans na gre w repr swojego kraju idą do polski - tu sie załapią


Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-05-14 18:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Tylko ze Cantoro w polskiej reprezentacji grac nigdy nie bedzie :) Czytac czytac :)

Ale jezeli ma polskie korzenie, ale sie urodzil gdzie indziej to co nie moze juz reprezentowac Polski ?? Bo tak to zrozumialem :/

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zle zrozumiales.

moc mozna z reszta wiele.

ale MOIM ZDANIEM jesli koles gral dla repr. francji to niech tam zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
W reprezentacji Polski już nie wystąpi, gdyż reprezentował Argentynę w kadrze młodzieżowej-jeśli grał tylko w rep młodzieżowej ,a nie seniorskiej to nadal może grac dla innej rep

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja wiem, mowie o czym innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
f***master wiem, ale ten obraniak jest całkiem przyzwoitym graczem ,miał podobno powołana do Francji ale odrzucał -ale nie wiem ile w tym prawdy może to tylko gra tak jak kiedyś johnson z evertony robił żeby go tylko angole powołali.Ale i jestem zdania ze powinismy go spr ,w najgorszym przypadku nie oddamy go francuzą

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-05-15 08:42:43

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Wczoraj w Paryżu gwiazdor ligi francuskiej Ludovic Obraniak przekazał przedstawicielowi PZPN dokumenty niezbędne do uzyskania polskiego obywatelstwa.

- Ludovic solidnie przygotował się do spotkania. Przyniósł akt urodzenia swojego dziadka, który był Polakiem. Widać, że zależy mu na grze dla Polski - współpracownik Wydziału Szkolenia Maciej Chorążyk.

- Dariusz Dziekanowski, asystent Beenhakkera, zapewnił mnie, że są otwarci na współpracę z Obraniakiem - zdradza Chorążyk.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Obraniak jest do łyknięcia może się przydać na el. do MŚ przecież .
Już widze naszą pomoc na te eliminacje :
Łobo , Obraniak , Maja , Błaszczu

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli odrzucał powolania to okej to rzuca inne swiatlo dla mnie na te sprawe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium