SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
ja sobie to przemyślałem, wszystko brazylijczycy są ambitni napewno jakby pojechał na euro chciałby sie zaprezentować najlepiej jak potrafi, chodzi przeciez o jego przyszłość!! A myslisz ze jaki kolwiek polak pojedzie tam zeby sobie pograc?? Kazdy sie bedzie chciał pokazac z jak najlepszej strony tymbardziej ze poraz pierwszy tam zagramy a 1 raz sie pamieta zawsze

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prawda jest taka ze rzadko kiedy tacy zawodnicy sa przydatni kadrze na dlugie lata
Kolese, Podolski, Camoranesi ok tyle ze oni sa od wielu lat w danym kraju i sie w nim wychowali sa z nim zwiazani emocjonalnie
a nie po 2 czy tam 3 latach gry bo jest opcja zeby na euro sie przejechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
a eduardo długo w chorwacji nie zabawił a jednak grał,.Jesli Roger nie moze grac dla brazyli to czemu ma sobie odmawiać gry w reprezentacji polski dla kazdego piłkarza jest to zaszczyt.Ja jestem zdania ze skoro leo go chce to musi cos w tym byc.Jakos nie widze duzo zawodników w lidze polskiej którzy dorównują rogerowi nie szukajmy ich na siłe

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
a eduardo długo w chorwacji nie zabawił a jednak grał

Skąd takie info Do Chorwacji przeniósł sie w 98 roku,
czyli w wieku 15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Nie moze grac dla brazyli bo jest za słaby to my go mozemy wziac z takiego rozumowania wynika ze uznajesz nasza reprezentacje za jakas byle jaka skoro jak ktos sie nie łapie do reprezentacji swojej narodowosci. To moze wszystkich opco krajowców z naszej lig co nie graja w swoich reprezentacjach wezmy do Polski???

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
edziu17 jaką siłą dysponuje Brazylia ilu jest tam świetnych graczy którzy w niej nie grają bo nie grają w renomowanych klubach ,nie maja koneksji z menagerami-można wymieniać i wymieniać .Ilu w naszej lidze było tak klasowych zagranicznych piłkarzy jak Roger,sam Leo jest pod wrażeniem jego gry i twierdzi ze widział by go w kadrze.Nie jestem za tym by robić z kadry drugiej pogoni szczecin ale Roger przewyższa ich.Na całym świecie kadry korzystają z pomocy obcokrajowych zawodników nie tylko w piłce nożnej ale i w futsalu (włochy,Rosja itp) w pin pongu,nawet w sportach zimowych,nie rozumiem czemu my mamy sobie odmawiac pomocy klasowych zawodników.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Byłbym zachwycony, gdybym grał w piłkarskiej reprezentacji Polski - powiedział niespełna 26-letni brazylijski pomocnik Roger Guerreiro w wywiadzie dla poniedziałkowego wydania "Sportowego wieczoru" TVPInfo.

Urodzony w Sao Paulo Roger Guerreiro, który od 9 grudnia 2005 roku jest zawodnikiem warszawskiej Legii potwierdził, że stara się o polskie obywatelstwo. "Na razie złożyłem dokumenty i do czasu, kiedy nie będzie ostatecznej decyzji, nie chcę wypowiadać się na temat występu w narodowej drużynie" (wniosek o nadanie obywatelstwa został złożony do wojewody warszawskiego 26 lutego).

Brazylijczyk przyznał, że byłby zachwycony, gdyby grał w reprezentacji Polski. Pytany czy rozmawiał na ten temat z Leo Beenhakkerem nie zaprzeczył, ale - jak podkreślił - bez konkretów, i dodał: "Jeśli otrzymam polski paszport, jestem do dyspozycji trenera reprezentacji. Wówczas moje plany mogą ulec zmianie. Do końca 2009 roku mam umowę z Legią i będę starał się ten kontrakt wypełnić najlepiej jak potrafię".

Guerreiro wspomniał o Emmanuelu Olisadebe, polskim piłkarzu pochodzenia nigeryjskiego, uczestnika finałów mistrzostw świata 2002. "Z polskich słów Olisadebe znał tylko dzień dobry, a ja mówię już dobranoc i dziękuję, więc pod tym względem jestem od niego lepszy" - powiedział z uśmiechem Brazylijczyk. Przyznał, że dla niego język polski jest bardzo trudny, zwłaszcza czytanie. Dodał, że piękne są polskie dziewczyny, ale - jak na razie - nie jest z żadną związany.

Roger Guerreiro, występujący na pozycji środkowego pomocnika, jest wychowankiem AD Sao Caetano. Od 9 grudnia 2005 roku - zawodnikiem Legii Warszawa, do której z Juventude Caxias do Sul sprowadził go Dariusz Wdowczyk. Początkowo występował na zasadzie wypożyczenia, a w 2007 roku został definitywnie wykupiony. Obecny kontrakt obowiązuje do 31 grudnia 2009 roku.

W polskiej ekstraklasie zadebiutował 3 marca 2006 roku na Stadionie Wojska Polskiego wygranym 1:0 meczem z GKS Bełchatów. Do tej pory rozegrał w niej łącznie 58 spotkań, strzelając 12 goli.

W 2007 roku redakcja tygodnika "Piłka nożna" - w organizowanym corocznym plebiscycie - wyróżniła Rogera Guerreiro wybierając go do jedenastki obcokrajowców Orange Ekstraklasy za rok 2006. W tym samym plebiscycie został wybrany Obcokrajowcem Roku 2007.



Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-03-04 09:26:44

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
niech gra.
jak beenhakker go chce to znaczy,że sie nadaje.

I śmeisnze,żeby ktokolwiek z piszących tu śmiał kwestionowac jego decyzje,bo wasze i jego osiagnięćia w piłce międzynarodowej ciezko porównać.

Nie przeszkadzoałby mi to napewno jakby grał.W jego interesie też jest pokazać sie na świecie.Z legią to niewykonalne,w drużynie Brazylii nie gra,więc jedyną opcją byłoby póki co w reprze jakby go wzieli.Chęci na pewno by mu nie brakło ,żeby z orzełkiem na klacie pobiegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
zadecyduje Leo, jest wielkim fachowcem jezeli sprawdzi Rogera i go zabiarze do zycze mu tylko powodzenia, napewno widzi w nim jakis pozytek dla reprezentacji!!!
a nawet jak Roger wyjedzie niech wyjedzie nawet i do LaLiga a podejrzewam ze jak bedzie dostawał powołania to bedzie przyjezdzał na kadre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
a nawet jezeli Leo, mysli przyszłosciowo, po euro kariere reprezentacyjna zakonczy podejrzewam Krzynówek, Żurawski, Kosowski, Bąk, Żewłakow to taki Roger w eliminacjach do MŚ będzi przydatny, i napewno mógłby wiele wnieśc do reprezentacji i koledzy na zgrupowaniach mogliby sie od niego czegos nauczyc i na odwrót
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium