SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
adrato jest reprezentacja narodu w danej dyscyplinie
osobe co laczy z danym krajem stosunek emocjonalny
ktory jak stoi i graja hymn czuje sie dumny
i jest gotow walczyc za swoj kraj
to nie miejsce na lans zeby zagrac w tej reprezentacji lub innej ze z ta mozna dalej zajsc w jakies imprezie niz z inna
jest tu sprawa honoru


Ok, przyjmując ten punkt widzenia Klose czy Podolski, którzy od małego żyją w Niemczech mogą żywić takie uczucia wobec Niemiec. Ich gra dla reprezentacji Niemiec nie musi być w takim układzie zimnym, wykalkulowanym, "zdradliwym" wyborem.


O to mi chodziło. I dlatego nie podoba mi się stwierdzenie, że Niemcy ukradli nam tych zawodników, bo o ile mi wiadomo wybór reprezentacji był ich świadomym, dobrowolnym wyborem, a z obydwoma państwami byli blisko związani.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2008-05-10 13:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ok, przyjmując ten punkt widzenia Klose czy Podolski, którzy od małego żyją w Niemczech mogą żywić takie uczucia wobec Niemiec. Ich gra dla reprezentacji Niemiec nie musi być w takim układzie zimnym, wykalkulowanym, "zdradliwym" wyborem.

jesli chodzi o Klose ja nic nie mam do niego
od poczatku stawaial tak sprawe jasno, mowi ze czuje sie niemcem , ze temu krajowi zawdziecza wszystko
bardziej kwestia wychowania przekazania bardziej wartosci jak np. patriotyzmu ale to do rodzicow wtedy bardziej czepiac sie juz
jakos Smolarek czy syn Waldocha graja dla reprezentacji Polski mimo ze cale zycie za granicami

co do Podolskiego
to jak dla mnie jest to sprzedajna dziwka
czlowiek bez zasad
i jakbym mial okazje to w******lilbym mu
wypowiadal sie nei raz nie dwa ze wybral niemcow ze wzgledu bo graja w me a Polska wtedy nie miala takiej okazji


to akurat nie argument, prezydent tez nie zna

a nie Jarek?

jeden ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Hymn zna tylko blad popelnil zdarza sie kto z nas nie popelnil ??
A wy znacie ostania zwrotke ??? Mysle ze wiekszosc nie zna.

Co do Rogera, dla mnie to nie polak sam udziall wywaidu ze nie zamierza mieszkac w Polsce, ze wolalby Hiszpanie, a Polskie obywatelstwo pomoze mu w transferze. Tyle odemnie.

Co innego Oli, ma polke za zone, conieco po polsku powie :)

Nie jestem jakims przeciwnikiem nadawania obywatelstwa zawodnikom, ale nie tym ktorzy chca tylko na tym skorzystac i weicej o nim ani slychu ani widu, a tak pewnie bedzie z Rogerem. Bez urazy ale moj szwagier juz bardziej zasluguje na poslkie obytelstwo niz Roger, jest portugalczykiem, mowi bardzo dobrze po polsku, w dodatku chcialby zamieszkac w Polsce, niestety z powodu koloru skory jest to malo prawdopodobne, niestety Polska jeszcze nie jest na tyle tolerancyjna.

Tematu Klose i Podolskiego nie poruszam bo to bez sensu mieli do wyboru i wyboru dokonali, to byla ich indywidualna sprawa, mogli grac do Polski nie chcieli ich sprawa nie oceniam ich, bo nie mam do tego zadnych podstaw. Mam tylko pytanie co do niektorych pytanie, moja siostrzenica ma 3 paszporty: polski, portugalski i angieslki, jak w przyszlosci bedzie uprawiala jakis sport, to ktory kraj powinna reprezentowac?? Poslke Portugalie czy Anglie?? Matka jest polka, ojciec portugalczyk urodzila sie w Anglii i tutaj sie wychowa. w Polsce i w Portugalii bedzie spedzac tylko wakacje. W domu mowi sie we wszytkich 3 jezykach, poslkim portugalskim i angielskim, wiec??


Na koniec powiem tylko tyle: Naturalizowanie TAK, ale nie przypadkowych osob.

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Malpoludek mógłbyś podesłać artykuł czy wywiad gdzie Roger się tak wypowiada bo z takim się nie spotkałem.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
co do Podolskiego
to jak dla mnie jest to sprzedajna dziwka
czlowiek bez zasad
i jakbym mial okazje to w******lilbym mu
wypowiadal sie nei raz nie dwa ze wybral niemcow ze wzgledu bo graja w me a Polska wtedy nie miala takiej okazji


hmm ostro powiedziane
Podolski gra u nich od juniora mimo wszystko

i kiedys byl na Małyszu, stał na zeskoku skoczni z flagą

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Dawidek:

tu jest czesc:
"Dopóki jestem w Legii, liczy się tylko Warszawa i Puchar UEFA. Ale powiem szczerze: wiem, że będę grał jeszcze w innych wielkich klubach i każdego dnia staram się zrobić wszystko, żeby taki cel osiągnąć. O to będę walczył. Wisła to dla profesjonalnego piłkarza wielkie wyzwanie. Nigdy nie mów nigdy!" - mówi piłkarz Legii, ale zaraz dodaje, że jego marzeniem jest powrót do Hiszpanii.

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
ciekawe gdzie polak Roger zamieszka po zakończeniu kariery ?
macie wątpliwości gdzie zamieszka Podolski, Klose czy Eduardo ?

Niemcy nam nikogo nie ukradli, to Klose i Podolski zdecydowali.

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2008-05-12 08:51:15

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
W Cafe Futbol znowu była mowa o Rogerze . Stwierdzili że po ME jest niemal że pewne iż on nie zamieszka w Polsce . Czyli moze byc tak że za wiele go nie zobaczymy .
Mnie to juz męczy te cale zamieszanie . Jest w kadrze ma zapyerdalać , dawac korzysci dla repry i tyle . Jak nie to szybko mu podziekują

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Chilavert dokładnie ma dawać z siebie wszystko,a jak mu sie nie będzie podobać do dowidzenia ,ale po co sie teraz o niego spierac skoro jeszcze meczu nie zagrał.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 318
Dokładnie. i jeszcze nie ma wstydu publicznie mówić, że chce się tylko wypromować i wrócić do Hiszpanii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium