SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 581
Zobaczymy co pokaze w tym meczu Roger.

A prawde mówiac to OE nie jest zbyt mocna liga wiec sie moze wyruznic tylko pozostaje pytanie czemu nie chca go lepsze kluby jak jest tak dobry jak mówicie

>>>Aby być wielkim, kiedyś trzeba być małym<<<

>>>Quaresma<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
kluby francuskie były zainteresowane jego osobą najbardziej psg (dobrze ze nie poszedł bo walczą o utrzymanie)tylko ze legia ma cene zaporowa .OE nie jest tak słabą ligą powiedział bym ze przeciętną ,coraz więcej klubów obserwuje najlepszymi dowodami na to są transfer Fabianskiego do arsenalu parę lat temu to jedyną możliwością było by przejście do średniaka w bundeslidze .

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Rogerowi by chęci nie zabrakło aż do transferu zagranicę.

A Beenhakker to fachowiec, ale też nie Polak, więc pewnych rzeczy nie rozumie. W jakimś sensie to też najemnik, co pokazał choćby w ubiegłym roku robiąc skok w bok do Feyenoordu.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,4982996.html 

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Po pierwsze jeszcze raz podkreślę, że jestem w ogóle przeciwny powoływaniu obcokrajowców do reprezentacji Polski.


Ale zakładając, że w ogóle rozpatrujemy kandydaturę Rogera, to co on na razie pokazał w tej rundzie? Gra słabiutko. W meczu z Groclinem Radosław Majewski był od niego o klasę lepszy i to Majewski powinien jak najszybciej dostać szansę w kadrze.

A Roger jakie ma doświadczenie międzynarodowe? Grał z Legią w el. LM i Pucharze UEFA, i 45 minut w Intertoto () i nie błysnął w tych rozgrywkach. Więc na jakiej podstawie twierdzicie że błyśnie w tak wielkiej imprezie jak ME?

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Polska dla Polaków
i na tym powinniśmy zakończyć dyskusję

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Wiesz Black, w końcu to rodak Ronaldinho. Mielibyśmy trójkę Kuba, Lobo, Roger


A na poważnie, dla mnie zabieranie go na Euro jest bez sensu. A reprezentacja narodowa, to nie klub.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
jeśli mamy być śliną reprezentacją to musimy brac przykład z innych i pozwolić grac obcokrajowcom ,jednemu daliśmy szanse i skorzystaliśmy więc dajmy następnym .Skoro dajemy sobie ukraść reprezentantów to czemu my nie możemy kraść innym

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-03-05 23:31:37

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
to nie jest tak że my go komuś ukradniemy, bo w Brazylii nie wiedzą o jego istnieniu

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Złożyłem już papiery, ale nie tak łatwo zostać Polakiem - mówi obrońca Korony Kielce Brazylijczyk Hernani. - Za kilka miesięcy biorę ślub z Polką, więc to może przyspieszy formalności.
- Wiem, że kiedy jeszcze był selekcjonerem reprezentacji Polski Paweł Janas mówił, że bardzo przydałbym się w kadrze - mówi Brazylijczyk.

- Wiem, że w kadrze jest duża konkurencja, ale szanse na swój wyjazd na Euro oceniam na 50 procent. Oczywiście, jeśli wcześniej dostanę polski paszport.
- Wiem, że kibice woleliby, żeby w kadrze narodowej grali sami Polacy - z krwi i kości. Ale trzeba ludzi uświadamiać, że teraz taki jest świat, że jest wielokolorowo, a nie jednobarwnie - podkreśla Hernani

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium