SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Polska dla Polaków

zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
W takim razie Leo rowniez nie powinien zostac selekcjonerem naszej kadry bo nie jest Polakiem?

tak szczerze, to wolałbym ,żeby trenerem Reprezentacji był też polak.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ale to nie zmienia faktu ze Roger jest dobrym piłkarzem, i przydałby sie w reprezentacji bo nie mamy takiego rozgrywającego


Reprezentacja to nie klub żebyśmy sobie dowolnie uzupełniali luki w składzie. Idąc takim tokiem myślenia możemy sobie kupować reprezentantów niczym Katar tylko co to za satysfakcja?

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2731
"dla mnie trener to całkiem inna sprawa
Jemu nie jest potrzebne obywatelstwo aby prowadzic reprezentacje"

To wcale nie jest inna sprawa. Trener kadry rowniez reprezentuje Polske na arenie miedzynarodowej tak samo jak pilkarze, podejmuje bardzo wazne decyzje, zasiada na ławce trenerskiej, selekcjonuje graczy itd. mozna powiedziec ze posiada wiekszy wplyw na losy meczu niz nie jeden pilkarz na boisku. Gdzie znajduje sie roznica miedzy zagranicznym trenerem a naturalizowanym pilkarzem?( Roger ma wiecej wspolnego z Polska niz kiedy Leo przejał pałeczke po Janasie) Roznica polega wylacznie na papierku wymaganym od FIFA. Do trenera nic nie masz ale do pilkarza tak? cos tu nie pasuje ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Niemcy są wystraszeni. Sebastian Boenisch z Werderu Brema, jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia w Bundeslidze, zastanawia się nad porzuceniem niemieckiej kadry na rzecz reprezentacji Polski! Decyzję musi podjąć do piątku, bo wtedy będzie obchodził 21. urodziny. To ostateczny termin.
Boenisch, podobnie jak Łukasz Podolski, urodził się w Gliwicach. Ich historia jest niemal identyczna. Matki grały w piłkę ręczną, ojcowie byli piłkarzami. Brat Boenischa, Adrian - jak piszą Niemcy - bawił się w piaskownicy z Podolskim. "Poldi" ostatecznie wybrał Niemcy, ale Boenisch zaczął się wahać.

- To będą dla mnie bardzo nerwowe dni - przyznaje gracz Werderu Brema. - Wiem, że decyzja, którą podejmę, będzie miała wpływ na całą moją karierę.
Boenisch odrzuca sugestie, że zaczyna się zastanawiać nad wyborem Polski, bo boi się, że w niemieckiej kadrze się nie przebije.

- To bzdura! W niemieckiej też mogę się przebić, bo nigdy się nie bałem rywalizacji - wyjaśnia Boenisch, który większą część dotychczasowej kariery spędził w Schalke 04, w drużynach juniorskich.

Z jednej strony Niemcy chwalą Boenischa, a z drugiej zaczynają się obawiać, żeby go nie stracić. W wojnie na przechwytywanie talentów nasi sąsiedzi prowadzą z Polską zdecydowanie, a ich największe triumfy to Podolski i Klose. Teraz jest szansa, aby odrobić trochę strat. Niebezpieczeństwo zwietrzył już magazyn "Kicker", który alarmuje, że Boenisch może się skusić na grę dla Polski ze względu na perspektywę występu na Euro, gdzie zagrałby przeciw... Niemcom. Autorów trochę poniosło, bo szanse na to, że Beenhakker zabrałby Boenischa na Euro są chyba iluzoryczne, ale... Jeśli wybierze Polskę, to może być mocnym punktem naszej kadry przez wiele kolejnych lat. Warto postarać się o takiego piłkarza.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Teraz Euro 2012 w Polsce i Ukrainie . Polska rep. nieźle sobie poczynia . Zaczynają sie zastanawiać bo Polska to też jakieś możliwości . Z czasem moze byc wiecej takich przypadkow na korzysc Polski bym sie nie zdziwił jakby tak bylo .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
To jest zupełnie inna sprawa, trochę jak z Ebi Smolarkiem. Jeżeli ma polskie korzenie i będzie chciał reprezentować Polskę to wszystko w porządku. Inna sprawa czy się przebije, bo na razie nie ma na to szans.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
przepraszam was a czy Roger wywalczył awans do Euro??
nie wiec niech spiepsza...
wczesniej Oli wywalczył razem z Polakami awans, i wogóle z nim była inna historia, bo czuł sie polakiem!! miał zone polke!!
Polacy wywalczyli awans polacy niech jada na euro zaden Roger!!
jestem na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Ja chce widzieć na najbliższym Euro najsilniejszą Polskę jaką sie tylko da mieć . Powinien być Jeleń , Brożek może nawet Wichniarek .
Wątpie by Roger załapał się do kadry . Musialby by w formie by usiasc na lwzce i dostac ewentualnie swoja szanse . Bo niby Leo przed nikim nie zamyka drzwi do reprezentacji .
Jednak szczerze to wątpie w Rogera , by nam sie mogl przydać .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Chilavert to kogo ty typujesz na środek pomocy kto potrafi grac tak ofensywnie jak Roger,który z polaków potrafi prowadzic gre

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium