SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z Olim byl inna sytuacja
pisalem juz w tym temacie o tym nie bede sie powtarzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033


kiedyś Francja,Portugalia,Niemcy itp nie potrzebowali sprowadzać zawodników .Skoro takie potęgi to robią,to my tez zaczynamy to robić aby nie byc z tyłu.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2008-05-26 22:39:58

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
kiedyś Francja,Portugalia,Niemcy itp nie potrzebowali sprowadzać zawodników

A słyszałeś o Eusebio?


To foto już dawałeś i szczerze to właśnie ono mi lekko zalatuje rasizmem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
i na cześć Eusebio powstał Euzebiusz Smolarek:)

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
To foto już dawałeś i szczerze to właśnie ono mi lekko zalatuje rasizmem-tak dawałem aby pokazać iż kiedyś nie było potrzebna pomoc napływających piłkarzy.Nie rozumiem czemu widzisz w tym rasizm z mojej strony ,skoro nikogo nie obrażam i nie dyskryminuje ,nie używam obelg ,oraz haseł nacjonalistycznych.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
i mają sie czym szczycic dla mnie Polska to Polska a nie jakies zlepisko obcokrajowców!!!! ale jak tam chcecie osobiscie czuje sie Ślonzokiem a nie Polokiem ale kibicuje Polsce szczególnie siatkaRkom kopaczom tez ale niebede skakał z balkonu jak dostaną po 3-0 od Niemców i Chorwatów.


PozdRawiam

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Dlatego, że na zdjęciu poniżej dobrano zawodników właśnie według kryterium rasy, tendencyjnie przedstawiając wyłącznie ciemnoskórych reprezentantów Francji. Gdyby dano jakieś zdjęcie przedmeczowe takie jako to z 1959 roku okazałoby się że w składzie połowę stanowią gracze biali, np. Ribery, Sagnol, Benzema, Coupet.

To jest właśnie rasizm - różnicowanie ludzi ze względu na ich kolor skóry. W przypadku Rogera zupełnie nie o to chodzi, gdyby pochodził z Niemiec i Szwecji problem byłby identyczny.

Jeszcze wyjaśnię, że wg mnie hasło "Polska dla Polaków" jest co najwyżej nacjonalistyczne, ew. szowinistyczne ale nie rasistowskie. Rasistowskie mogłoby być hasło: "Polska dla białych", albo "Murzyni do Afryki". Warto czasem mieć jakieś pojęcie o sprawach w których się tak obszernie zabiera głos.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Polska dla Polakow haslo stosowane przez rasistow. Jak by na to nie patrzec, nacjonalizm czy rasizm ano jedno ani drugie fajne nie jest, Co do Rogera to fakt nie chodzi o kolor skory tylko o brak przynaleznosci w jaki kolweik sposob do Polski, taki sam byl by problem jak by on byl Niemcem itp. Jak to ktos dobrze zauwazyl. Jak ktos dobrze zauwazyl pominal na tym zdjeciu bialych zawodnikow, i fak troche rasizmem zaltauje, A to ze sa z koloni i czuja sie czasem bardziej Francuzami czy Portugalczykami to zle ??? Ja tutaj problemu akurat nie widze. Gorzej jest jak u nas naturalizuje sie ludzi bez zadnego czynnika wspolnego. ale jak ktos mi powiedzial to ze sportem ma nie wiele wspolnego, takze jesli ze sportem ma nie wiele wspolnego to zamknijmy juz ten temat :) Jak ktos mowil sa to sprawy polityczne.

Pozdrawiam

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
no wlasnie czaly czas piszesz o tej polityce na dodatek malo sensownie wiec moze faktycznie juz lepiej nic nie pisac

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Roger gra dla pl i nic tego nie zmieni

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium