SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brazylijczyk w kadrze Polski ;/ ?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jestem zacofany
no cóż

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
jesteś i twoje wypowiedzi w tym temacie to ukazują.

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Rogerski poraz kolejny udawadnia swoją przydatnośc dla naszej repr. Waleczny , ladnie czytal gre rywala . Roger to napewno nie oslabienie dla naszej repr. mysle ze bedzie z nami na el. do MŚ w RPA . On ma ok.26 lat wiec jeszcze w miare mlody . Jakby tak gral jak dzisiaj to ja chetnie go widze w kazdym meczu w pierwszej "11".
Na mecz z Croatia chyba wyjdzie od początku

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Powiem szczerze, że miałem mieszane uczucia po tym jak Roger dostał obywatelstwo, jednak teraz widzę, że wyszło nam to na dobre Potrzeba nam takiego zawodnika jak on, który potrafi zakręcić obrońcami rywali dobrze dograć i znaleźć się w polu karnym

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jesteś i twoje wypowiedzi w tym temacie to ukazują.

ale ja się bardzo cieszę, że jestem
'zacofany' w ten, a nie inny sposób

eot
bo nie mam czasu



Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2008-06-13 07:41:22

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ha również byłem przeciwny aby Roger grał dla Polski ale to co robił wczoraj w meczu te zagrania kiwki noo chłopak się stara i bardzo dobrze jak już ktoś wyżej pisał powinien wyjść w podstawowym składzie na ostatni dla nasz mecz na E2008
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
zagrał ładnie ale bramke ze spalonego strzelil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
może i strzelił ale się liczy ale sędzia i tak bez tego jest tępym ****em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
jak już kogoś przytulamy do kadry to jest to naprawde solidny piłkarz ... był Olisadebest teraz Rogerski pokazuje że może coś dać repr.Polski . Miał zasuwac i zasuwa wiec ja jestem jak najbardziej na tak .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
z Rogera bedzie jeszcze duzo pozytku ,
swoimi umiejetnosciami technicznymi przerasta kazdego z polskiej reprezentacji

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na palcach,ułatwia gre-?

Następny temat

Problem ze znalezieniem klubu - jak sie dogadac z trenerem / co robic?

WHEY premium