SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25503

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ja tu się spodziewam efektów więc nie wiem :D

Dopiero na mieszkanie wróciłem, białka dzisiaj będzie mało w diecie - może podskoczę jeszcze do LIDLa po tego schaba i zjem dwa obiady żeby to jakoś wyrównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wróciłem z LIDLa właśnie ale nie było w lodówkach schabu z bananami. Tylko zwykły chamski schab. To wziąłem zwykłą chamską pierś z kurczaka

EDIT: aaaa teraz widzę że to trzeba ZROBIĆ a nie KUPIĆ

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-06 18:06:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
6.08.2014 - Dzień 9

Dzisiaj rutyna dnia została złamana bo musiałem zawieźć siostrę z mężem na lotnisko (100 km na stronę). Śniadanie więc w domu u rodziców - tzn śniadaniem bym tego nie nazwał. Po powrocie na mieszkanie standard - zakupy LIDL, dieta, rower. Jakoś udało się dzień uratować chyba w miarę dobrze.

Dieta
- w domu na start pół bułki białej z serem żółtym, 1 jajko...i tyle
- po powrocie z lotniska prince polo z kawą jeszcze u rodziców
- już na mieszkaniu karczek z piekarnika z chlebem i musztardą
- przed rowerem mozarella i banan
- na noc
shake mleko, banan i sporo białka bo wyszło dzisiaj dramatycznie mało - dalej jest lekko za mało ale ujdzie...
Białko wiśniowe jadłem dzisiaj pierwszy raz i bardzo polecam

Trening
- 1h 33min (32,2 km) - rower w terenie ze znajomymi, na początku wycieczka po prostym ale skończyło się na podjazdach. Pierwszy dość stromy zaatakowałem tak agresywnie, że później przez 200 metrów nie mogłem oddechu złapać. Progres dalej mnie zadziwia na rowerze, wydaje się dosłownie z dnia na dzień. Do tego mocno na podjazdach pracują calutkie ręce i motyle.

- ABS wieczorem po 12 powtórzeń, jutro atakuję 14.

Jutro też wolne, w planach rano siłka, później ABS, wieczorem podjazdy. Trzeba lecieć mocno bo 11-13 wyjeżdżam do Zakopanego i dieta może ucierpieć ale 6h po górach dziennie pewnie to zrekompensuje...






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-06 22:55:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
serio 80g białka w 200ml mleka rozpuściłeś? jaką to miało konsystencję?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Zawsze daję 150 - max 200 mleka, chociaż pierwszy raz rozpuszczałem aż tylę białka. Było całkiem OK, gęste ale z pokrojonym bananem do tego wchodziło super. No i wiśnia bardzo smaczna. Bardziej taki jogurt - jadłem łyżką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 807
A jeśli chodzi o białko którego używasz to jaki smak polecasz?
Muszę sobię też jakieś kupić w razie kolejnych zwariowanych dni coby mieć czymś uzupełniać. A to którego używasz fajnie chyba wychodzi cenowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Cenowo wychodzi spoko. Smakowo nie mam dużego porównania ale wcinam to bez problemu.
Przeważnie z dodatkami tak jak widać w tabeli - jest ciekawsze o wiele wtedy.

Jadłem karmel i jest OK ale wiśnia o wiele bardziej mi podchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
7.08.2014 - Dzień 10

Wczoraj siedziałem do 2 w nocy więc dzisiaj wstałem dopiero o 10:00. Umówiłem się że po 12:00 będę w u rodziców coś tam pomagać. Rano więc śniadanie, transfer do rodziców i na miejscu godzina przy łopacie. Później siłownia (padało więc rower odpadł), obiad, shake i tyle. Zaraz się golę i myję bo wyglądam jak bezdomny a jutro Hotel.

Dieta
- śniadanie 3 jaja, serek wiejski, kroma chleba
- obiad kurczak w owsianych, ziemniaki, mizeria
- shake
Szklanka piwa Somersby jabłkowe czy jak to się pisze - poczęstowano mnie.

Trening siłownia klatka + biceps
- podciąganie na drążku z przeciwwagą 4x
- wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 45 stopni 4x
- wyciskanie sztangi na płasko 4x
- rozpiętki 4x (brama zajęta)

- uginanie sztangi stojąc na bic 3x
- uginanie sztangielek stojąc ze skrętem nadgarstka 3x
- linka wyciąg dolny podchwytem 3x

- ABS po 14 powtórzeń (jutro atakuję po 15)

Kupiłem nową komórkę, pierwszy raz mam takie androidy, smartfony i inne cuda. Galaxy Grand 2, ekran 5,25 cala. Nie umiem dzwonić z tego jutro biorę do pracy to mi pokażą Tylko aparat opanowałem do przyciskania 1 guzika...licznik przebieg roweru a nie sezonu















Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-07 22:06:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No to się zacznie spamowanie fotami , wkręciłem się w ch** w tą zabawkę









Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-07 22:23:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium