SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4020
Co sądzicie o boczku wędzonym? Czytałem,że wędzone produkty nie zbyt zdrowe,ale bardzo lubie go jeść z jajami (ok.100g) jak często mogę go jeść,aby mi nie zaszkodziło, czy mogę jeść dowolne ilości dzień w dzień i po prostu go wliczać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Boczek ok. Wszystko zależy od całej diety.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4020
A czy jest takim produktem, które mogę używać codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Tak. Wszystko zależy od diety.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
zależy jaki boczek ten przemysłowy z aromatem wędzarniczym + nastrzyki
czy ten od dziadzia mietka z własnej wędzarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4020
Ze sklepu mięsnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Wliczaj go a także sprawdzaj bilans omegi 3 a omegą 6 by się zgadzał.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak już ktoś wyżej napisał, istotna jest całość diety a nie jeden produkt. Na diecie low carb, ew. w przypadku rotacji węglowodanów jak najbardziej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poprawę mojej diety

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej u endomorfika

Wiecej