SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu151
xClayBlaisdell
A i tak wszyscy wokół sie dziwią ile mnie 'te diety' kosztują.



Bo nie każdy waży tyle ile powinna ważyć noga prawdziwego faceta. Zacznij ćwiczyć jak facet, jeść jak facet dowal z 30 kilo masy ciała i wtedy można gadać o kosztach, bo wydać 500zł przy 70kg i 30 w łapie to nie sztuka.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-09 22:03:49



Nie przypominam sobie, abym prosił o byle słowo co do mojej sytuacji .
Schowaj złote rady w kieszeń tego pradziwego faceta ;]
Dla przypomnienia, każdy ma inny budżet, inne możliwości i inną sytuacje :) .
Może z tego powodu nie mam prawa sie wypowiadac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pisać ile wydajesz sobie możesz, jednak się rozwodzić nad tym jako to nie jest oszczędność - to już nieco zabawne, prawie tak jak Twoja chęć radzenia "jak zrobić kaloryfer" i Twoje wyszczekanie w internecie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-09 23:12:35

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdzie nie chodziło mi o moją wielce oszczędność.
Czemu wtrącasz swoje 3 grosze skoro po raz drugi zupełnie nie rozumiesz o co mi chodzi ?
Nie jestem wyszczekany, po prostu daj sobie spokój z komentowaniem moim wypowiedzi. Tylko o to prosze :) Uparty człowieku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Coś co jest śmieszne zawsze będzie komentowane, ot np popularność takiego kwejka czy sukces filmiku z psem-pająkiem w ostatnich dniach.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-10 00:11:28

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No niestety znowu się nie udało, nie w tym odcinku, nic k***a z tego.

Ja tam spisuje to dla czystej ciekawości (pierwszy raz). Chociaż przyznam że już kilka razy odmówiłem sobie czegoś niepotrzebnego z myślą o tym że średnia dzienna wzrośnie. Tak więc jakieś to plusy ma.

Clay a jakie Ty masz teraz cele treningowe ? Jakieś fotki albo dziennik ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-10 00:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
"SORY LESZCZE JADE RU.CHAĆ "

Cały następny post jest o czym?

"No niestety znowu się nie udało, nie w tym odcinku, nic k***a z tego.

Ja tam spisuje to dla czystej ciekawości (pierwszy raz). Chociaż przyznam że już kilka razy odmówiłem sobie czegoś niepotrzebnego z myślą o tym że średnia dzienna wzrośnie. Tak więc jakieś to plusy ma."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie łapię o co kaman ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
10.09.2014 - Dzień 44

Wczoraj tradycyjnie ABS nie wszedł

Wstajemy o 9, śniadanie od razu z grubej rury, coś posiedziałem na necie bez sensu, praca od 14 do 22 i koniec dnia. Dzisiaj ABS już wszedł. Jutro też praca od 14 do 22 więc dzień może wyglądać podobnie.

Dieta
- śniadanie tortilla z 500g kurczaka + warzywa
- w pracy shake mleko, wpc, orzechy włoskie, banan
- kolacja 2 jajka, mozarella ,warzywa
- w pracy weszła babeczka owocowa

Trening
ABS x22

Na siłowni nie byłem chyba jakoś od 4.09 - niestety zapowiada się na to, że pójdę dopiero 1.10...czyli miesiąc przerwy - kupiłem jakiś OK SYSTEM i nie doczytałem w warunkach zakupu że wejść można właśnie od 1.10. Po weekendzie jednak wprowadzam nowe formy treningu domowego:

- tabata - tu mam w planach cisnąć niemiłosiernie jak tylko doczytam jak
- rozciąganie - chętnie wyczytam jakiś program +/- 20 minutowy
- pompki i przysiady - normalnie w seriach i powtórzeniach





Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-11 00:42:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Detoxik
No niestety znowu się nie udało, nie w tym odcinku, nic k***a z tego.

Ja tam spisuje to dla czystej ciekawości (pierwszy raz). Chociaż przyznam że już kilka razy odmówiłem sobie czegoś niepotrzebnego z myślą o tym że średnia dzienna wzrośnie. Tak więc jakieś to plusy ma.

Clay a jakie Ty masz teraz cele treningowe ? Jakieś fotki albo dziennik ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-10 00:27:31


Teraz lekki marazm bo jestem w trakcie zmiany pracy, jeszcze kilka innych sytuacji sie 'dołożyło. Tak czy owak czas najwyższy 'aby jeść jak prawdziwy facet i ćwiczyć jak prawdziwy facet' ( to nie ironia, tylko zgadzam sie z Koniem ).
Musze ogarnąć jak najszybciej nową siłownie, chociaż to nie będzie trudne . W moim mieście miałem za free przez 4-5 miesięcy przy klubie piłkarskim, lecz teraz mi zaproponowano jedyne 80 zł za godzine wynajęcia xd . A na gruponie mam karnety po 80/miesiąc, 300/ 3 miesiące :)
Tak więc powoli masa, masa masa . Zobaczymy jak będzie wychodziło z czasem bo to pierwsza taka akcja, a już nie chce być chudym szczurem tylko bardziej sie postarać.
Póki co 75 kg, 9,8 % bf ( robiłem analize składu ciała ) . Tak więc tłuszcz spadł z 16% bf'u. Brzuch sie schował, więc czas najwyższy zdrowo rosnąć :) . Znajomy jest trenerem personalnym w Wawie więc mam mnóstwo możliwości i pomocy. Dziennik, fotki ? Hm może Od nowego roku jak sie wciągne konkretnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Lepiej wszystko szybko poogarniać, do nowego roku to trochę długo tak czekać

Robiłem pomiary pasa dzisiaj rano, jest dobrze. Średnia spadku cm / tydzień mnie zadawala jak najbardziej. Więcej info w rozpisce wieczorem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium