SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Przy 75 cm w pasie "spalić sadło" brzmi już trochę dziwnie - ale cóż palimy dalej.
Kiedyś może wejdzie jakaś masa, za 2-3 miesiące kto wie.

Nie dość że tyle na głowie to się przeziębiłem od rana. Nie jest tragicznie ale jak się rozchoruję na dzień dobry w nowej pracy i miejscowości jednocześnie to będzie słabo. Pewnie po tym wczorajszym wieczornym rowerze.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-10-03 17:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
No mnie tez cos dopadło niby nic wielkiego ale odrazu juz sie spac chce nonstop tak ze chwila na OFFie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
3.10.2014 - Dzień 67

Wstałem koło 10:30, lekko przeziębione, teraz na wieczór jest lekko gorzej, mam nadzieję że to 1-dniowe przeziębienie i jutro wstanę zdrowy.
Trening więc oczywiście odpadł. Sporo załatwień, jazdy autem, pakowanie, przenoszenie rzeczy itd. Jadę teraz do pracy pożegnać się z drugą częścią ekipy (papierosek, kawa)...i zjeżdżam załadowanym samochodem prosto do domu rodzinnego koło Krakowa. Jutro przed południem już stamtąd wyruszam do Zakopanego. Z rana jeszcze zrobię tam jedzenie żeby dzień przeprowadzki nie skończył się na Mc Donald + KFC.

Dieta
- śniadanie 176g tatar wołowy + bułka wieloziarnista
- obiad tortilla z 500g kurczaka
- kolacja tortilla z 500g kurczaka
- muffin czekoladowy z LIDLa

Trening
Brak.

Znoszę teraz resztę szpejów do samochodu i na 19:00 do pracy na te 20-30 min.
Jutro jak cały dym opadnie to w rozpisce wieczorem wrzucę fotki gdzie mieszkam, jak mieszkam, jakie mam (czy wogole mam) wyposażenie kuchni, co ze sklepami, czy jest możliwość dalej prowadzenia takiej diety...fotek pewnie trochę będzie bo wypada też porobić je dla rodziców i siostry. Pewnie od razu trochę fotek gór, koni choj wie czego - także jutro oglądacie Zakopane






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-10-03 18:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Doszło do mnie co zrobiłem.
Musze się napić piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
Napij sie napij,jedno piwko na przeczyszczenie nerek jest dobre ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzień 4 - Dzień 68

Wpis za wczoraj.

Jest ciężko Rano chory, spakowałem wszystko, zrobiłem jedzenie, przygotowałem się do wyprowadzki i jakoś to poszło. Na miejscu okazało się że od środy będę miał dopiero swoj pokoj - a poki co musiałem wynająć coś obok. Nie zrównałem z ziemią tych właścicieli bo myślę sobie "spokojnie...masz u nich mieszkać nie rób awantury". Tak więc do środy jestem w pokoiku bez żadnej kuchni, kuchenki...nic. Jest tylko czajnik i mikrofala - jak ktoś ogarnia jak z tego można zrobić dietę to niech mnie oświeci. Dalej jestem chory, ciężki start w Zakopcu.

Dieta
- śniadanie 176g tatar wołowy z bułką wieloziarnistą
- obiad tortilla 500g kurczaka
- kolacja tortilla 500g kurczaka
- muffin czekoladowy LIDL
- 1 piwo jakieś tam z puszki za 2,19 zł

Trening
Brak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Idę zaraz do Biedrony...na start myślę owsianka - mleko, WPC, owsiane, banan...ale co dalej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7648
twarogi ;p, wafle ryzowe,ser mozzarella ;ddd,oliwa,bialko+twarog,ser,podbijesz do 2g ;d,orzechy,bo nic innego nie da rady,no jeszcze mozna ryz w mikrofali zrobic ;p

Zmieniony przez - misi0o w dniu 2014-10-05 11:31:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
opcji jest sporo, choćby kurczaki z rożna czy wędzone ryby, dobrej jakości kiełbasa, idź w półki i popatrz co tam jest.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
Co do jedzenia z mikrofali jak bylem mały testowałem jajko wyglądało całkiem spoko dopóki nie eksplodowało po jej otwarciu hehe xD POLECAM ! :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium