SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25519

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
nie wyspałeś się?
żarcik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Myślałem że gadam z olimpijczykiem

Wiem że przypał trochę ale poczułem taki luz że jakoś tak...samo poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Oglądam trochę kulturystów dzisiaj i powiem tak. MASAKRA. Zobaczyć takiego kogoś na żywo to musi jednak robić wrażenie - nie obrażając nikogo - całkiem jak jakaś atrakcja, coś innego niż zwykle. Jak kilka razy widziałem większych gości gdzieś na plaży to robili fajne wrażenie - a oni są przecież chuderlakami przy prawdziwym kulturyście...

Activlab na fejsie wypuścił teraz fajną fotę. Ten gość z zacieśniętymi do siebie piąstami (górny prawy róg). Zobaczcie na jego obręcz barkową - jego kaptury + bary + całe ramię - z samego zdjęcia widać że gość jest silniejszy niż j**any niedźwiedź. Nie pamiętam żeby Schwarzenegger miał aż taką petardę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
Z tego, co wiem, to kulturysci do strongmanow czy trojboistow niekoniecznie maja podjazd, jesli chodzi o sile :d Ja traktuje takich wielkoludow, jak wydarzenie, atrakcje, cos jak pokaz np. fajerwerkow. Fajnie zobaczyc, docenic ciezka prace, ale za cholere im tego nie zazdroszcze (wiem, wiem, zaraz ktos napisze, ze i tak nigdy nie bede w polowie tak duzy, wiec nie mam sie czego bac). Najgorzej, to jak ktos jest niski i idzie taka wielka dupa, banki, a nie nogi, ze ledwo co sie porusza :D Na mnie osobiscie najwieksze wrazenie robia takie sylwetki 80-100kg z mega niskim bf w zaleznosci od wzrostu. Zaj**isty wyglad, sila, szybkosc, kondycja. Z galerii zdjec APAWEL - gorna granica 'wielkosci', moze za 5 lat chociaz troche sie zblize do takiej sylwetki :d

ps. to tylko moj gust estetyczny. Oczywiscie nikogo nie chcialem obrazic, bo zaraz ktos to moze zle odebrac. Kazdy robi ze soba i swoim cialem, co chce :)

Zmieniony przez - wiaderko21 w dniu 2014-09-06 14:50:34

Zmieniony przez - wiaderko21 w dniu 2014-09-06 14:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak sie te galerie przegląda gdzie to jest ? Zobacze tego APAWEL - albo linka daj czy cos moze na PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
Detoxik
Oglądam trochę kulturystów dzisiaj i powiem tak. MASAKRA. Zobaczyć takiego kogoś na żywo to musi jednak robić wrażenie - nie obrażając nikogo - całkiem jak jakaś atrakcja, coś innego niż zwykle. Jak kilka razy widziałem większych gości gdzieś na plaży to robili fajne wrażenie - a oni są przecież chuderlakami przy prawdziwym kulturyście...

Activlab na fejsie wypuścił teraz fajną fotę. Ten gość z zacieśniętymi do siebie piąstami (górny prawy róg). Zobaczcie na jego obręcz barkową - jego kaptury + bary + całe ramię - z samego zdjęcia widać że gość jest silniejszy niż j**any niedźwiedź. Nie pamiętam żeby Schwarzenegger miał aż taką petardę.



waliłeś?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
Detoxik -> normalnie na sfd w spisie dzialow jest galeria zdjec i jest tam temat - PAWEL - ZERO KOKSU czy jakos tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
wiadomo, że zero koksu i bez diety, jak każdy w necie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-06 16:23:43

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4538
Czekalem, az ktos sie przyczepi do tego tematu :D:D Ja tam nigdy nikomu w dupe nie zagladam, koks czy nie i tak sie nikt nigdy nie dowie, pisalem tylko o sylwetce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No jego sylwetka z przedostatniej strony tematu to mistrzostwo na maxa.

Koks czy nie mi to lotto - to tylko opinia o innych a co żreją to ich sprawa.
Byle mi nikt k***a pod rower nie wskoczył.
Bo zaj**e

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-06 16:49:11
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium