SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Sportowiec

Jutro się nadrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ćwiczymy nie ma op*****lania się !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
18.08.2014 - Dzień 21

Tak jak pisałem dzisiaj tylko przeżyć dzień, fatalnie się czułem po wczorajszym piciu.

Dieta
Brak, syf.

Trening
Brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
19.08.2014 - Dzień 22

Wstałem przed 10:00 i zaczęło się 45 minut wynoszenia desek i fragmentów mebli z piwnicy - bo wszystko zalało...potraktowałem jako dodatkowy ruch :) I tak wszystko było stare i już do wyrzucenia - ale może jakieś odszkodowanie ze spółdzielni wskoczy :D Dalej chwila u Rodziców, siłka, dieta, na wieczór rower. Czysto i dużo ruchu, jest dobrze.

Dieta
- śniadanie 3 jaja, serek wiejski, chleb żytni
- obiad kurczak z piekarnika we własnej marynacie, chleb żytni
- kolacja kurczak z piekarnika we własnej marynacie, chleb żytni

Trening
Plecy i triceps
- podciąganie na drążku z przeciwwagą 4x
- przyciąganie linki do klaty w siadzie płaskim 4x
- ściąganie linki wyciągu górnego za kark siedząc 4x
- wiosłowanie sztangielką z kolanem opartym o ławkę 4x

- pompki na poręczach 2x
- francuskie wyciskanie sztangielką stojąc 3x
- linka wyciąg górny nachwytem 3x

Rower w terenie
- 33 km (1h 38 min) - było wszystko - podjazdy, po płaskim, las (mokry, błoto, zjazdy w dół dość ciekawe). Jakoś jednak wszystko mnie bolało, skurcze ud itd...ale jazda i tak przyjemna

Na noc ABS jeszcze raz po 17 powtórzeń

Kontynuuję House of Cards - ale chyba tylko dlatego dobrą rolę gra Spacey, gdyby nie on raczej bym zrezygnował.









Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-19 21:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
treningi rzadko analizuję, ale jak spojrzę to zawsze jak baba ćwiczysz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
Dieta też niczego sobie "Brak - syf" hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
To ja jeszcze dopisze, ze nie znasz sie na dobrych serialach i... możesz zakładać nowe konto bo te wlasnie zostało zbiorowo zniszczone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak idzie czysto 10 dni to cisza, a jak raz zapiję to wszyscy się zlatują linczować

No to dodam że mam lekkie zakwasy na plecach dzisiaj od tych babskich ćwiczeń.
Seriali nie wybieram z opisu. Zasłyszę gdzieś tytuł i oglądam po prostu całość. Później kolejny, kolejny itd.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-20 17:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Swoją drogą co do treningu jak ktoś podrzuci fajny split to chętnie będę nim ćwiczył. Z uwzględnieniem że nóg nie ćwiczę bo jeżdżę codziennie na rowerze.

Coś takiego:
- klata i bic
- plecy i tric
- barki, kaptury, może extra brzuch


Chętnie bym się poradził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Tu nie ma cudów, zobacz split jakiś nieprzeladowany z podstawowymi ćwiczeniami na każdą z partii. Takich planów jest pełno na forum. Sprawdź ewentualnie zamień ćwiczenia na inne(ale nie martwy czy przysiady:p) i zacznij ćwiczyć nogi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium