SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HULA-HOP

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
witam, jetem ciekawy czy krecenie hula-hop moze miec wplyw na miesnie brzucha lub wplynac na zmniejszenie obwodu w talii, prosze o opinie na ten temat, a moze ktos tego probowal? z gory thx za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Przepraszam za ikonke na koncu mojej wypowiedzi, nie sadzilam, ze z kombinacji tych znakow wyjdzie mi taki stwor :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaaaaaaaak hulahop jest super i działa swietnie.Hyhy ja sama czasem kręcę i na brzuszek nie narzekam, a kiedyś poleciłam kolezance i przy codziennym kręceniu tak około 15 min spadło jej w ciągu miesiąca 5 cm(zaznaczam, że bez diety). To jest naprawde dobre, szczególnie, ze angażuje mięśnie ,które przy innych ćwiczeniach nie są uzywane, więc to jest swego rodzaju "zaskoczenie" i odmiana, a to zawsze daje efektyKręć ile wlezie fajna zabawa

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
dzieki, nie spodziewalem sie takiej dobrej opinii ale bardzo mnie to cieszy, moze jeszcze ktos ma jaies doswiadczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ja moge powiedziec ze po 5 minutach nie udanych prob, podczas ktory bardziej nadwyrezylem ledzwiowy odcinek kregoslupa schylajac sie na ziemie po kółeczko ktore notorycznie spadalo niż cokolwiek pocwiczylem zrezygnowalem i udalem sie na mate pocwiczyc tradycyjne brzuszki Nie nieguje jednak tego cwiczenia tym bardziej z smoczek zachwla z wlasnego doswiadczenia. Jesli tylko bedziesz mial wiecej szczescia ode mniej to machaj ile wezie !

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, Si2uiel-bo to jeszcze trzeba umieć


smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
mam nadzieje ze mi jakos to pojdzie kiedys krecilem i nie bylo tak zle, nie pozostaje nic innego jak tylko udac sie do sklepu i krecic, krecic, krecic i jeszcze raz krecic, a tak przy okazji to ile takie koleczko moze kosztowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 zeta max na odpuście

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
si2u latwo idzie :P prawie jak nogi do delfina i jazda :PP ale zanim czlowiek zlapie rytm to z 1000 razy podniesie to zolte narzedzie szatana :P


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 869
thx za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
no to chyba sie bede musial wprawic skoro tak mowicie A Ty smoczku to 10 zl to chyba juz jakies profesonalne kupilas cos mi sie wydaje bo u mnie na wsi na odpuscie jest po 5,50 i da sie na 4 "utargowac" Pozdrawiam

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
jutro sobie kupie hula hop i zobacze czy to naprawde działa

(B)DM

Przyszły Mr O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piersi raz jeszcze

Następny temat

W D**E PIE******E BIODRA!

WHEY premium