SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piersi raz jeszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, że temat piersi rosztrząsany był na forum już nieraz, ale ja mam trochę inny problem niż te, o których mówiono do tej pory.Otóż, zwykle panie pytały, co zrobić, aby podczas odchudzania biust się nie zmniejszł, a ja mam pytanie:
Co zrobić, żeby piersi zmalały, ale nie zwiotczały? Jak ćwiczyć, co jeść? Będę wdzęczna za każdą (skuteczną ) wskazówkę
pozdrawiam
ANN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim używaj żeli, kremów i tym podobnych preparatów przeznaczonych specjalnie do biustu(sporo tego i znajdziesz w każdym sklepie), nie chudnij tez zbyt gwałtownie, zeby skóra miała czas przyzyczaić się do nowych warunków.Codziennie zafunduj sobie naprzemienny zimny i ciepły prysznic na piersi z masażem szorstka rękawicą.Jedz żarcie z dużą ilością krzemu i witaminy E.Chodź na basen, bo pływanie ogólnie ujędrnia ciało , a np żabka sprawia, ze pracuja mięsnie odpowiedzialne za podtrzymywanie biustu.
Rób ćwiczenia typu:sciskanie jakiegos przedmiotu przed sobą, tak żebyś czuła jak pracuja te mięsnie z boku koło piersi(kojarzysz?)Mozesz od czasu do czasu zrobic peeling biustu, to tez pomaga...hmm, chyba tyle z tego co mi przychodzi do głowy w tym momencie

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak żeby było dokładniej, to z produktów spożywczych najwięcej krzemu zawierają: chleb razowy, płatki owsiane, otręby, fasola, groch i warzywa korzeniowe(te wszystkie marchewki, pietruszki i inne stwory tego pokroju )
a z kosmetyków do biustu to np avonu, mleczko ujędraniajce loreal...


smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Moim zdaniem masaz jest jedna z wielu metod , ktore pozwola ci zachowac jedrne piersi(choc musze przyznac ze kazde cialo jest inne i elastycznosc skory tak samo rozni sie w ludziach). Jednak polecam tobie masaz z uzyciem strumienia wodnego pod dosc duzym cisnieniem i z jednoczesnym uzyciem zmianej temperatury wody (na przemian letnia z ciepla), to pomoze ujedrnic skore . Uzywaj cyrkulujacych ruchow.Mozesz uzywacz takze specialnych preparatow ujedniajacych, ale nie znam wynikow ich dzialania wiec nie bede tobie zadnego polecac. Jezeli chodzisz na silownie to polecam nastepujace.
Z cwicze to przedewszystkim wszelkie wyciskanie na klatke piersiowa lezac lub na skosie czy to ze sztang czy z hantlami, motylki ze hantelkami. Stara sie robic 3 serie po 8-10 powtorzen ze stosunkowo ciezkim obciazeniem(oczywiscie odpowiednie do twoich mozliwosci).Jezeli nie trenujesz na silowni mozesz robic to z puszkami konserwowymi(tylko zeby mialy rozna wage):)Mozesz robic to na siedzaco wykonujac "motylki"(chyba wiesz co to za cwiczenie?lub lezac np. na krzeslach unosic raminna. Mozesz takze robic pompki, ktore rowniez dobrz rozwijaja klatke piersiowa. Z tego co napisalas wnioskuje, ze chcialabys schudnac wiec proponuje niskoweglowodanowa diete,z srednim spozyciem bialka i tluszczu. Jesli kwestia diety jest dla ciebie niejasna to w archiwum oraz w biezacych postach wiele sie pisalo i pisz na ten temat. Tak wiec zycz milej lektury i powodzenia.


Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pupaku!
no moze ja sie nie znam ale twoje piersi to juz na pewno ok sa!

romek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem są ODROBINĘ za duże
sam wiesz....
A.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja jestem pewny ze ok sa

romek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daj zdjecie, to ocenimy czy naprawde sa za duze :)
pozdrawiam :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
chłopaki nie przesadzacie??

NIE MA ZBRODNI BEZ KARY!!
*PLACEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Smutna prawda jest niestety taka, ze piersi gdy sie duzo cwiczy znikaja :( Nic sie na to nie poradzi. Robia sie za to ladniejsze i jedrniejsze. Ale tak jest chyba z kazda czescia ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Chyba jak sie jest na diecie majace na celu redukcje tkanki tluszczowej to wtedy zmniejszaja sie dosc mocno , ale to kwestia genetyki gdyz u niektorych kobiet tluszc gromadzi sie w wiekszosci na biuscie niz w innych rejonach ciala(szczesciary.

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomiędzy siłką a aerobami ...

Następny temat

HULA-HOP

WHEY premium