SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W D**E PIE******E BIODRA!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Tak - biodra. To męczy bardzo dużo sób na tym forum. Może jednak jest chociaż jedna osoba, która taki problem miała, i sobie z nim poradziła. Chodzi oczywiście o tłuszcz na biodrach... Aeroby, dieta, brzuszki - tak to działa, wiem, bo widzę to na sobie, ale działanie ogranicza się jedynie do przodu brzucha, a biodra odstają PRAWIE, tak samo jak wcześniej. Zastanawiałem się jeszcze, czy może chodzi, o czas zbijania tłuszczu. Może na pozbycie się oponki potrzeba, no nie wiem, roku? Ale co wtedy z treningiem, który wspomoże budowę mięśni? Czy jedno i drugie musi się wykluczać?

NAraZIe.

3-majcie się!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Nie wiem jakie sa uniwersalne sposoby i ktory z nich jest najlepszy. Ja jak za duzo sobie pozwole na etapie budownaia masy zawsze mam ten sam problem. I radze sobie z nim rok rocznie doskonale. Srodkiem ktory pomaga mi to osiagnac jest bieganie. Potrzebuje maksymalnie 2 mies. zeby na biodrach miec trudnosci ze zlapaniem swojej skory. I jesli ktos ma problemy z utrata tluszczu w tych okolicach zawsze polece mu wlasnie bieganie. Ile czasu ? To bardzo indywidualna sprawa. Kazdy bowiem ma inna ilosc tluszczu do zrzucenia,spala go roznie szybko i rozna ilosc czasu poswieca na cwiczenia. Mysle jednak ze maksymalnie 3 miesiace polaczone z dobra dieta i regularnie czestymi sesjami biegowymi powinny rozwiazac problem u kazdego. Tak jak napisalem jednak bieganie dosyc czeste co w wielu przypadkach wyklucza szanse na zbudowanie dodatkowych miesni. Jednak niekoniecznie oznacza ich utrate. Stosujac dobra diete i suplementy mozna spalic tluszcz ograniczajac utrate miesni do minimum nawet przy sporym wysilku aerobowym. Zycze wiec powodzenia.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Dzieki.

3-majcie się!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Kup sobie twister (ja swój mam z Tesco). Kręcisz na nim po bieganiu. Istotna jest pozycja. Normalnie robi się na nim talię, więc trzeba się kręcić na prawie prostych nogach i przy napiętym brzuchu. Na biodra trzeba ćwiczyć na ugiętych kolanach.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
dowiedziałem się z jakiejś biografii Arnolda, że aby utrzymać wąską talię, czesto ćwiczył biodra. Czyli wbrew powszechnemu przekonaniu, że będą one się rozrastać. Jeżeli będzie się je ćwiczyć często, nie będą miały czasu na regenerację, a ukrwienie może doprowadzić do częściowego spalenia tłuszczu w tych okolicach

Zobaczymy jak to będzie.
aha na ECA zjechałem narazie z 85 do 78.5
Chcę dojść na ECA do 75 (po jojo). A potem za pomocą clenbuterolu do 70kg

Pozdrawiam!

3-majcie się!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HULA-HOP

Następny temat

Zgaga - rozwiązanie ???

WHEY premium