SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga nie zbyt leci, ogólna pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam nazywam się Dawid i mam pytanie odnośnie diety. Od 3 miesięcy jestem na redukcji. W połowie lutego miałem 14,5 % tkanki tłuszczowej, a aktualnie mam 6% tkanki tłuszczowej. Głównie jakos nie trzymałem się mojego poziomu kcal na redukcji, ale jadłem na prawdę mało, jak tak policzę to około 2100kcal oraz piłem minimum: 3l wody niegazowanej, i nadal piję. Ćwiczę 6 razy w tygodniu, i nie raz był dzień co kompletnie nie chciało mi sie iść na trening i raz czy dwa razy na 2 tygodnie sobie odpuszczałem. I mam taki problem, że zatrzymałem się na pewnym pułapie wagi i nie chce iść niżej. Więc postanowiłem zrobić dokładny plan na cały dzień. I chcę sie zapytać czy jest coś w nim do zamienienia a jak tak to co. Swoją drogą bardzo ździwiło mnie to, że na redukcji najlepszą wartością białka jest 2,5g na kg,(około 185g) a jak ustawię 40% dziennego zapotrzebowania kalorycznego jako białko to jest to 255g i kompletnie nie wiem czego się trzymać. Proszę o pomoc w tych dwóch aspektach bo nawet gdy dostarczę te 66g białka 76g wegli i 17g tłuszczu pod czas obiadu to cały posiłek będzie ważyć z 600g a jak tak policzę całe jedzenie z dnia to jest to z 2kg jedzenia. Na prrawdę proszę o dobra odpowiedź w tych dwóch aspektach i może jeszcze jakąś rade z waszych doświadczeń.

Wiek: 16lat
Wzrost: 186
Waga: 73,8/74kg
Aktywność fizyczna: W skali od 1 do 5 ja dał bym 4, bo sześć treningów tygodniowo każdy pod 1h. 4-5h w-f tygodniowo, 4razy w tygodniu 10km na rowerku( dojazd do szkoły), dzienny trening street workout, dziennie wieczorem min. 120 pompek. Jeszcze dojdą dzienne 15 minutowe ćwiczenia na brzuch.

Sory za pismo na zdjęciu ale pisałem to teraz wieczorem :)

Z góry dziękuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dietę wrzucamy wg.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Waga nie leci pomoc w diecie

WHEY premium