SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25520

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
Tak na oko to ze 3 kafelki 1 kostka brukowa i ze 2 krawezniki hehe ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie no nie będzie tak drogo mam nadzieje. Robota za darmo bo to Ci robotnicy od elewacji robią za free. Mały balkon jest to ileż tych płytek tam trzeba. Z mebli chcę tylko stół i dwa krzesła - całość taka metalowa żeby deszcz nic nie zrobił.

A w lecie fajnie będzie usiąść na balkonie i zjeść jakiegoś stejka z winem

Myślę w 500 zł się zmieścić ale w sumie na ceny jeszcze nie patrzyłem...
Tylko parapet może wyjść sporo bo chcę grubą granitową płytę. Teraz jest po prostu kawałek blachy i beznadziejne to jest.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-17 20:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
to mieszkanie w jakimś starym budownictwie czy jak?

Ja jak wykańczałem to z kosztami mocno się przeliczyłem - miałem odłożone ~30tys i myślałem, że za to wszystko zrobię, a ledwie na podłogi, łazienkę i kafle w kuchni starczyło.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No niestety robota w środku całego mieszkania to dużo więcej niż 30k. Dlatego nie robie całego naraz nie mam takiej gotówy.
Siostra dom wykańczała (2 pietrowy) to 70k poszło i wiem że jeszcze coś tam chce dokupić - tylko tu Rodzice kasę wyłożyli a siostra z mężem po prostu oddaje 1k miesięcznie bo jeszcze mają kredyt za auto i pewnie inne historie.

Co do mnie to blok nowy (10-12 letni), osiedle zamykane, kamerowane, podoba mi się to że nadmiernej hołoty nie ma - a i kloszardów mało
W sumie od bidy to nic tu nie trzeba robić i normalnie się mieszka - wszystko jest zrobione pod wynajem a standard w całkiem OK (do tego nowe, ładne podłogi właśnie - tego już nie będę musiał robić). Rodzice zdecydowali że je zrobią bo trzeba - a ja po prostu wybrałem płytki i panele. Żadne stare, ciemne, nory - wszystko eleganckie ale wiadomo - człowiek się naoglądał w internecie jak ludzie w willach mają to też chciałby to i owo.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-17 21:29:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
no na całe z umeblowaniem to nam 100 lekko poszło. a też w sumie bez jakichś luksusów wielkich, co prawda sprzęt w kuchni elegancki, ale tak to ikea.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-17 21:31:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No to głupio trochę będzie to teraz pod wynajem dać wg mnie. Pakować tyle hajsu to ja już bym został w tym mieszkaniu a nie obcym "oddawał"...a gdzie tam kolejne kupować, znowu meblować. Daj spokój.

A jak masz gotówkę i chcesz ulokować to kupiłbym drugie mieszkanie, jakieś stare meble zwiózł i wynajął to nowo zakupione.

(bo pamiętam że pisałeś o ewentualnej zmianie mieszkania a to co mieszkasz na wynajem)

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-17 21:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
16.09.2014 - Dzień 50

Wpis za wczoraj.

Tym razem byłem po nocce na której się przespałem trochę. W domu więc stwierdziłem że nie śpię i to też był błąd. Co prawda utrzymałem się do 20:00 ale byłem ospały, przymulony, nie do końca rzeczywistość do mnie dochodziła :D Także to był ostatni raz bez drzemki po nocce w pracy. Do tej 11:00 przynajmniej trzeba odespać i nie ma mocnych. Przez to caluteńki dzień spędziłem na łóżku oglądając Rodzinę Soprano. O 20:00 padłem bo okazało się że 5:15 trzeba wstać - mimo wolnego dnia.

Chociaż bywało i tak że kończyłem pracę o 7:00 a o 11:00 wpinałem już deskę na Kasprowym Wierchu - no ale co zima to zima.

Dieta
- śniadanie tatar + bułka wieloziarnista
- obiad tortilla z 500g kurczaka i warzywami
- drugi obiad tortilla z 250g kurczaka i warzywami
- na noc orzechy włoskie dla dobicia 2k kcal
- drożdżówka z LIDLa z kawą

Trening
- Tabata w mieszkaniu ale moja pierwsza, nieudolna.

Robiłem wg poniższego filmiku ale gość ma tam oszukane te 20 sek serii - w sumie to chciał pewnie pokazać tylko ćwiczenia. Na pierwszy raz trzymałem się mimo wszystko jego tempa z filmu.




Następnym razem zrobię te same ćwiczenia ale z tym licznikiem, jest bardzo dokładny i fajnie się ogląda / słucha.








Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-17 22:08:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
nie słuchałem co on tam mówi bo oglądam mecz, ale ta jego tabata na filmiku to chyba bardziej pokazanie ćwiczeń niż trening, strasznie mało intensywny, w zasadzie to jakaś rozgrzewka by mogła być przed siłką... przyiady jakieś babskie, do połowy albo jeszcze płytsze, i do tego w te 20s zrobił 19 powtórzeń, hehe, motzne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
17.09.2014 - Dzień 51

Wstałem 5:15 i wróciłem do domu 11:15. Pojechałem do Zawoi po rowery które zostawiliśmy tam po ostatniej imprezie - nie dały się skubane następnego dnia prowadzić Także tutaj minimalnie dieta ucierpiała bo coś musiałem w aucie z rana wrzucić bo to w sumie aż 6 godzin od wstania. Treningiem jednak pozamiatałem także palimy sadło dalej do tych 70 cm.

Dieta
- w aucie rano 1 bułka biała taka gotowa ze sklepu z szynką, ogórkiem, majonezem + 1 placek typu pizza - taka drożdżówka tylko zrobiona jak pizza - także bez dramatu wg mnie
- śniadanie tatar + bułka wieloziarnista
- obiad tortilla z 500g kurczaka + warzywa
- kolacja 3 jaja + mozarella + orzechy dla dobicia do 2k kcal (syfu nie wliczam nie ma sensu)
- drożdżówka LIDL z kawą

Trening
- 45,2 km (2h 04min) - rower w terenie z przerwą w połowie u rodziców
- 55,1 km (2h 34min) - rower w terenie po obiedzie

Razem 100,3 km (4h 38min) - trasa po płaskim asfalt, był miejscami dość mocny wiatr w twarz więc jakiś opór tam był.






Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-17 22:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ledwo dyszy skubaniec na tej pierwszej tabacie xd .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium