SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
gdzie to cv poslales?
ogolnie powodzenia w redu

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Do Hotelu na Recepcję.
W ogłoszeniu nie było info który to Hotel.

Jesteś z Zakopca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5545
Wiec nie tylko ja miałem zamułe dzisiaj xD Przekładałem nawet areoby na 17.30 bo po siłce jakoś siły nie miałem :P Takiej przeprowadzki bym nawet nie rozważał, zbieram swoje manele i wio xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w sumie ja bym wolał zostać w Krakowie, jednak komfort życia imo ważniejszy niż widoki, analogicznie przerabiałem Sopot - 2 lata mieszkania, a może z 5x wtedy nad morzem byłem i na imprezie parę razy, a tak jak w Zakopanem - komunikacja kiepska, ceny wysokie jak i brak konkretnego sklepu, w Sopocie taki plus że można do Gda czy Gdyni podjechać, w Zakopanem już nie koniecznie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-08-04 20:00:27

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No tak tylko zapominasz o sednie sprawy - Ty masz morze tutaj i tutaj.
Ja przeprowadzając się w góry - gdzie one są głównym (w sumie jedynym na dobrą sprawę) powodem - tam je mam a w Krakowie nie - inaczej bym nad tym nie myślał.

Mając Tatry "na podwórku"...bajka.
Jedyny minus dla mnie to te 6 stów miesięcznie w plecy (bo swojego pokoju w Krakowie nie będę podnajmował obcemu - już zbyt wysoki standard ma). A do Krakowa zawsze mogę podskoczyć Polskim Busem za 4 złote łącznie w obie strony raz w tygodniu :D

No ale ja tylko wysłałem pojedyncze CV

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-04 20:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mam morze tu i tu, racja, ale w Sopocie mieszkałem ~500m od plaży i jak pisalem przez 2lata byłem parę razy, tak samo Ci te góry szybko "zbledną", tak mi się wydaje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No dobra chciałem góroleckę poznać jakąś bo tutaj same głupie panienki na pokaz
W zimie bym dużo z gór korzystał - latem zapewne dużo mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Przejadł mi się ten kurczak w płatkach owsianych z ziemniakami. Tydzień temu był to jeszcze dla mnie przysmak światowej klasy. Dzisiaj pasza dla plebsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
5.08.2014 - Dzień 8

Wczoraj niestety nie wszedł jednak ABS bo już mi się nie chciało wieczorem.

Dzisiaj tak se. Wstałem 8:30 i miałem zrobić wolne bo zimno i mokro więc rower nie wszedł. Zdecydowałem się na siłkę ale taką byle jaką raczej. Później śniadanie, zrobiłem obiad i shake do pracy i 14:00 - 22:00 praca. Powrót na mieszkanie przepakować się i dzisiaj śpię u rodziców - jutro jestem kierowcą.

Dieta
- śniadanie to co zawsze
- obiad to co zawsze
- shake to co zawsze
- wieczorem w domu 1 piwo wrocławskie Piast
Przejada mi się ten obiad powoli, tzn mogę go jeść ale już smakuje jak styropian - obojętnie po prostu. Będzie trzeba coś wymyśleć fajnego. Jakieś naleśniczki nadające się na potreningowy byłyby MEGA. A jakby miały do tego z 1000+ kcal to już wogóle bajka.

Trening siłownia barki rano na czczo
Pojechałem na siłkę się trochę poruszać. Barków nie ćwiczyłem prawie nigdy.
- wyciskanie na barki sprzed głowy na suwnicy siedząc 4x
- unoszenie sztangielek przed siebie stojąc 3x
- wyciskanie sztangielek siedząc pionowo do góry 3x
- unoszenie sztangielek stojąc na boki 2x
- szrugsy 3x

- do tego na brzuch skręty tułowia na maszynie siedząc, nie wiem jak to opisać ale kręgosłup na wszystkie strony mi latał...

- ABS 8 min wieczorem - dzisiaj jeszcze po 10 powtórzeń, następny raz czuję że mogę spokojnie lecieć po 12 powtórzeń. Przy 30 powtórzeniach kończę ten program i jadę z czymś cięższym.

Jutro zobaczymy jak wyjdzie dzień, sporo zależy od śniadania bo nie jem go u siebie - a po śniadaniu już "bezpiecznie" dotrwam do powrotu na mieszkanie - gdzie będzie dieta i trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Detoxik
Przejadł mi się ten kurczak w płatkach owsianych z ziemniakami. Tydzień temu był to jeszcze dla mnie przysmak światowej klasy. Dzisiaj pasza dla plebsu


zobacz na kuchni lidla schab z bananami, to jest światowa klasa.


BTW ciekawe czemu w proponowanych tematach podobnych do tego pokazuje mi to https://www.sfd.pl/Smalec_jak_zwykle_nie_leci-t771613.html ? xDxD

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-08-06 10:47:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium