SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boczek leci z pasa...hop sa sa %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2368
Jakieś foty porównawcze będą? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
75 w pasie to ja ostatnio miałem gdy leczyłem się z anoreksji - 95-7kg

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Kiedyś to nadbudujemy - mięśniami mam nadzieję...
Dzisiaj wyjazd na szczęście na rowerach także 2 dni cheatowo-sportowo. 200 km powinno wskoczyć.
Ubrałem dzisiaj najchudszą bluzkę jaką miałem w szafie. Od nowości jej nie ubrałem bo kupiłem za małą, teraz jest dobrze dopasowana.
Opłacało się zap*****lać bo z 60 złotych kosztowała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
A ile obecnie ważysz ? Tak pytam bo wzrost podobny do twojego (1 cm roznicy) a do 75 cm w bebolu to jeszcze jeszcze.... hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Szczerze to nie mam pojęcia. Kupiłem kiedyś wagę ale miała rozrzut 3kg co na nią wchodziłem więc wyj**ałem.

EDIT: to 95-97 kg ja tyle właśnie najwięcej w życiu ważyłem...tylko nie były to mięśnie właśnie max coś 97 pamiętam bo się bałem że zobaczę na wadzę trzy cyfry niedługo.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-12 10:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18112
No nie musi być dokladnie tak mniej wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie stałem na wadze od pewnie ponad roku. Myślę że przy tym pasie to z rana poniżej 80 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
12.09.2014 - Dzień 46

Piątek i sobota melanż co tu dużo mówić. Piwo, jedzenie w knajpie, słodycze. W piątek wyjechaliśmy na rowerach na tą imprezę. Niestety rowery zostały tam i będzie trzeba je odbierać. Nie było szans wracać na nich następnego dnia...

Dieta
Melanż.

Trening
- 112 km (4h 52min) - rower w terenie Nie powiem - mordęga ale satysfakcja jest. Po takiej trasie po 6 piwach padłem jak mucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
13.09.2014

Powrót z imprezy, rano karczma i parę piwek co by dobrze dzień przywitać Wieczorem KFC, słodycze, jeszcze piwo zaraz trzepnę bo nie chcę żeby jutro mnie coś rozpraszało bo trzeba wracać do normalnego trybu życia.

Dieta
Melanż.

Trening
Brak.

Pożartowaliśmy, pośmialiśmy się - jutro zap*****lamy dalej. Myślę że do końca miesiąca powinno być czysto bo nie mam w planach żadnych wyjazdów.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-13 23:28:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Zrobili u mnie w LIDLu coś zaj**istego, w tym drugim co musiałem jeździć autem do niego - nie widziałem czegoś takiego.
Mięso które ma datę ważności jeszcze tylko przez 2 dni jest tańsze o 25% Opakowania są zaznaczone markerem "-25%".

Dzisiaj przykładowo za filety z ud kurczaka gdzie cena jest 6.99 / 500g - odjęli mi od ceny 1,75 zł. Cena robi się już dość niska Widziałem tam opakowania oznaczone tak samo z piersi z kurczaka i z łososia.

Ciekaw jestem czy codziennie jest tam takie mięso. Jak tak to wystarczy iść co drugi dzień i mieć taniej. A jak data ważności jest OK (mimo że już późna) to powinno być dobre. Chyba że się przeliczyli z tym wielkim otwarciem i im zostało.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-09-14 12:42:41
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[Redukcja] Cel 10% bf.

Następny temat

Dwa programy treningowe

WHEY premium