SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BICEPS - JAKA SIŁA?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6241
podnoszenie sztangi prostej stojac 3 serie 50kg-54-58 ale od nasterpnego treningu przechodze na 54-58--62;p jest to trening teraz bardziej silowy wiec staram sie robic powotrzenia 6-4-2 ale opuszczam sztange powoli na nodze w pod porze nie robie bo mi nie idze i nie lubie tego;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 711
A ja mam 31 w bicu i ćwiczę sztangą prostą co ma 34 kg. Czyli na jedną łapę 17 kg. Robię od 6 do 8 powtórzeń przy czym wolno opuszczam sztangę. Jestem Ekto i dlatego tak marnie

"Dlaczego ludzie maleją??lepiej maleć niż rosnąć?Dlatego, że rosnąć trzeba długo,a maleć można prędko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..echh po co odswiezasz

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
Ja mam na grabie 42 cm ale powiem ci kolego,że urosła mi dopiero wówczas gdy:
-zmniejszyłem liczbe treningów na biceps w tygodniu do 1(wczesniej trenowalem biceps poniedziałek i piątek)
-zmniejszyłem liczbe wykonywanych serii z 14 do 9 (teraz robie 3 cwiczenia po 3 serie)
-zmniejszyłem znacznie ciężar,cwiczenia wykonuje powoli i technicznie,w dupie mam czy jest 50 kilo czy 25,trzeba je wykonywać właściwie
-zacząłem zmieniać trening bicepsu co 6 tygodni,kiedys potrafilem co tydzien zamieniać,kombinowalem i nic z tego nie wychodziło,teraz rozpisuje sobie trening i trzymam sie go 6 tygodni

To wszystko,łapka jakos rosnie o wiele lepiej niż wczesniej kiedy nie stosowalem sie do w/w punktów.Pozdrawiam

lubieżny okruch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11605
Ja mam 32 w łapce i ćwicze sztangą 20-24 kg ale coś łapka nie chce rosńąć, chyba się przeżuce na 15 kg i bede na maksa technicznie powoli robil.

na sucho też są efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 745
ale to zalezy bo niektrzy mysla ze robia do polwy ciwczenia i to sa ich wyniki jak naprzyklad w oparciu o udo musisz wyprostowac reke do kocai dopiero podciagnac .modlitewnning to musisz do knca modli prawia i szbciej opwturzenie wolniutko opuszczsz szybko podciagasz to jest poprawne cwiczenie anie machasz do polowy i to tak ze miesien nieiwe czyrosac czy sie smiac

mr. big [][][]-----[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 711
To zależy też od organizmu. Na jednego będzie działało lepiej jak będziesz opuszczał sztangę do końca, a na drugiego nie bo jego mięśnie wolą być cały czas napięte. To naprawdę zależy od wielu czynników

"Dlaczego ludzie maleją??lepiej maleć niż rosnąć?Dlatego, że rosnąć trzeba długo,a maleć można prędko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
ja mam 35 w obwodzie (oczywiście bez pompy), robiłem biceps 5 serii x 6 powtórzeń (40kg)...ost zacząłem robić taki trening :
sztanga łamana
superserie
3x (10,8,8,6)
40-35-30-20kg


zwykłe serie
2x 8 (30kg)

wyciąg:
nachwytem: 3x10
podchwytem: 3x10

szczerze to daje w p***de xD
55kg szarpne...
sztangielkami to 20-25-tkami robie jak coś...

Valmon - normalne że nie idzie w obwód jak sie obciąża za bardzo mięsień...żeby masować mięsień potrzebuje odpoczynku ;)

Zmieniony przez - kdzYoo w dniu 2008-01-02 20:22:53

Zmieniony przez - kdzYoo w dniu 2008-01-02 20:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 415 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5629
Sztanga 24 kg, hantel 8 kg i jakoś idzie te 32cm w bicepsie Jak na razie dąże do 34-35 w bicku

FC Barcelona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
1. Trochę stary post.
2. Po co mierzyć siłę bicka ? Bezsensu. Nie ma takiej konkurencji to raz, a dwa przez takie "mierzenia" nigdy nie zbudujecie dużego bica. Ja często nie wiem jakich obciążeń używam. Wkładam talerze albo biorę sztangielkę na oko. Zależy od dnia.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

<<<<<<< PLAN DO ZMIANY>>>>>>>>

Następny temat

Czy 6 razy w tygodniu na siłowni to nie za dużo !!! POMOCY

WHEY premium