SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Dziennik redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
Malinowa eveline dzięki.
Prowadzę ten dziennik głównie dla tego by się zmotywować do ćwiczeń ale i trzymania przyzwoitej michy

Niedziela pełna pracy ,zrobiłam trening i padłam o 19 do łóżka taka byłam zmęczona.
poniedziałek pobudka o 5 i w pole nie wiem ile ton ziemi przerzuciłam ale zbyt dużo bo od wczoraj mam problem z unoszeniem ręki lewej do góry ,nie moge tej reki odwodzić a przy unoszeniu i opuszczaniu reki coś mi chrupie i pyka .Lekarz kazał ograniczyc prace ,dał leki przeciw bólowe i zapalne
Dzis dzień trochę luźniejszy ale jednak aktywny od pracy ale rekę z bolącym barkiem unoszę 2 reką ,bo jest jak niewładna chociaż czasem nie odczuwam bólu.
Miski czyste nie liczone dzis na kolacje nie miałam co zjeśc i zrobiłam sobie pyszne białko miceralne z bananem,na obiad zrobiłam swojska fasolke po brotońsku zjadłam i wpisałam w kalkulator wage wyskoczyła mi pudliszek fasolka i przeraziłam się jej kalorycznością .I byłam głodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No rotatory musiały dostać solidny "łomot" i efekt masz taki że ręki podnieść nie dasz rady. A boli bardziej w barku czy bardziej w okolicy łopatki??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Julinka, a może napisz mi jakie produkty lubisz i możesz jeść, a ja Ci podsunę parę pomysłów na posiłki?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
nightingal pierwszy raz bark mnie zabolał 3 lata temu przy robieniu arnoldków i przy suplinacji coś mi strzeliło i bezwładni ręka opadła.

Ale jest duże prawdopodobieństwo że to ćwiczenie tylko pomogło barkowi .Ja mam prace najbardziej na biceps i barki bo jest to kopanie szpadlem i podważanie ziemi.Taka praca jest tygodniami .Wycinanie gałęzi dużym sekatorem czego skutek jest dretwienie dłoni ból barków ,machanie gracka ,noszenie skrzynek itd.
Co mi się podghoi to w sezonie pracy kontuzje wracaja .
Ból jest cały czas ,to znaczy czuje że mnie boli ,nie moge unieść ręki di góry ,nie moge jej odwieśc do boku.
W momencie np ,suplinacji czy unoszenia i opuszczania na płaskiej ławce sztangi tomiejsce łączenia barku z ramieniem chrupie i coś przeskakuje i reka jest taka bez siły .Dodam byłam u fizjo i dał tylko mrożenie barku i ruszanie ręką na wyciągu.

Daj mi jak możesz jakieś ćwiczenia które mogła bym robic czyli nogi plecy i pewnie biceps ale na siedząco. plizzz


Malinowa lubie wszystko ,najbardziej zupy i chłodniki ,jajecznice oraz jaglanke i ryz na mleku .Ale to dla tego że to jest szybkie gotowanie .Nie mam czasu na ziemniaki i pieczone mięso jak na razie * piekarnik mi się spalił i jutro mają go naprawić

sałatek nie lubie bez majonezu ,rybe lubię tylko u nas nie ma dobrych ryb sama panga i morszczuk zalodzony .
czasem robie placuszki z płatkami owsianymi ale na to nie mam czasu .

Jak masz jakies pomysły to skorzystam aby było szybkie do zrobienia ,a robisz mega pycha jedzonko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja się boję że Ty masz naderwany biceps koleżanko - możliwe że się obrąbek stawowy naderwał razem z przyczepem głowy długiej. Ja u siebie zerwałem całkiem - także wiesz - nie ma żartów. Przy czymś takim to zimne okłady, tabletki i maści przeciwzapalne i odpoczynek a nie ćwiczenia. Oczywiście nogi możesz sobie poćwiczyć ale te ćwiczenia gdzie używasz ramion to bym odpuścił na bank na jakiś czas.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A no i ciężka praca wielogodzinna na pewno też nie zadziała na plus - miej tego świadomość.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja mialam takie same objawy przy stanie zaplanym w barku.
objawy - trudnosc w zmianie biegow w aucie, brak mozliwosciuniesienia czegokolwiek reaka unoszaona do boku.
pomogl odpoczynek, nei przeciazanie barku oraz leki przeciwzaplane. Byc moz enie trzeba od razu wprwadzac leku, a dac rece odpoczac. Z tym ze przytakiej pracy bedize to trudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
julinka39
Byłam dziś u fizjo w zasadzie u lekarza
I jak na złośc bark nie bolał ,masakra a tak się wczoraj starałam.
Lekarz stwierdził że mam objawy bolesnego barku ,nadwyręzony bark oraz uszkodzone ścięgna i nie wiem czy dobrze zrozumiałam że mam uszkodzone jakieś rotatory w barku .
30 Listopada rehabilitacje czyli krioterapia i ćwiczenia manualne z rehabilitantem.
ŻADNYCH PRZECIWSKAZAŃ CO DO ĆWICZEŃ I PRACY. Przynajmniej do chywili jak zacznie boleć
Ogólnie szkoda że nie bolało

w sierpniu doszła mi do bólu jeszcze goraczka od ręki ,tylko lakarza nie było i mnie nie zobaczył .

Dostałam skierowanie na prześwietlenie i zalecenie w przyszłości USG barku.
Prześwietlenie ze względu na złamaną kiedyś łopatkę .
To by było tyle w tym temacie .




Znalazłam ten wpis z wrzesnia ,


Z pracy swojej nie zrezygnuje bo nie moge .Bardzo mi zależy na sprawności i sile ale tak z rok jak siła spada i morale też .
Kiedyś się zastanawiałam co by było jak bym z takim zatłuszczeniem wszła na masę .Może to byłby dobry pomysł by uzyskać więcej siły .Pracy fizycznej mi nie brakuje mam sporo dzwigania ,może efekt był by dobry u mnie .

Dzis idę na zumbe i na tabatę .
Jutro bardzo aktywny dzień ale postaram sie zrobic trening .
miska czysta prawie ale nie liczona bo nie ,miałam jak rozbic sobie jedzenia .
ma sniadanie zjadłam kromkę chleba jajecznicę z 4 jaj i niestety skusiły mnie 2 bułeczki drożdzowe cynamonowe .Tak byłam głodna i dodam że zhadła bym ze 2 razy tyle .
teraz zjadłam kurczaka z grila z ryżem i spageti z cukini .




Zmieniony przez - julinka39 w dniu 2015-09-25 17:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
dla mnie bardzo złym objawem jest ból przy supinacji nadgarstka - i też dość jasno wskazuje na winowajcę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Możesz spróbować robić dania jednogarnkowe, takie gęste pożywne zupy z mięsem,wtedy jest spokój na 2-3 dni, ciepłe to i sycące,można kombinować na różne różniaste sposoby

np. taka zupa meksykańska z mieloną wołowiną,
pulpety w gęstym sosie , szynka w sosie cebulowym ,
gulasz,
albo coś z mlekiem kokosowym

Takie jednogarnkowce to szybki i tani sposób na obiad, można do tego wrzucić ziemniaczki,ryż,soczewicę,makaron - dorzucać możńa wszystko ,zaoszczędzisz czas ,którego przy Twojej pracy masz mało.





Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2016-04-21 09:03:36
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT: Kebula w pogoni za formą...i rozumem też

Następny temat

Co myślicie o tym treningu siłowym dla kobiety?

WHEY premium