SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 387240

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
Przeszlem w tamtym tyg z deki rolona i cypa ug na dece i cypa alphy. ampy rowno ponalewane i ponacinane,latwo sie lamia. jedyne co zauwazylem to dyzkonfort po wbiciu cypa i deci w jednej pompce. osobno zadnego dyzkonforty(moze ja jestem ewenementem). w sumie deca rolon i cyp ug szedl 12 tyg wiec dam znac czy jest jakas odxzuwalna roznica


Antak bdb

Zmieniony przez - kapec1986 w dniu 2014-01-12 14:34:35

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podważajcie mojej wypowiedzi wiem jak susty działają nie jestm laikiem bilem większość sust w pl ug i aptek z baby nie schodzę jedynie mosty wiem jak co powinno działać enan alpchy dziala cacy cypionat tak samo susty alpchy zaczelem od frontu 2 ml naraz 500 mg resztę po 250 750 tydz na razie co mogę powiedzieć libido słabe retencja wogle nie rusza dam jej jeszcze tydz tej suscie kody wchodza wszystko ladnie pięknie zobaczymy dalej


Zmieniony przez - dugii2 w dniu 2014-01-12 15:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19093
dugii2
mam nadzieje,ze susta wypadnie dobrze.troche amp sobie zakupilem na za jakis czas lecialem cypio,tera enan i libido super.jedyny minus jaki zauwazylem to to ze czasem nie pamietam w ktory poslad ostatnio bilem z czym nie bylo problemu w przypadku innego ug
chyba za duzo paniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 107 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4396
wbijam suste z alpha z deca alpha tylko proporcje takie deca 1g tyg susta 500mg tyg i libido straszne lepszej susty w życiu nie bilem,a wbijałem już znacznie większe dawki testa w swojej karierze zarówno ug jak i apteki i powiem tyle taka ciekawostka,omka z apteki którą osobiści sam wykupowałem chowa się do susty alpha na dodatek w znacznie większej dawce omka leciała i nie wiem jak to jest możliwe,ale słaba do AP w porównaniu.

Zmieniony przez - HiDi w dniu 2014-01-12 19:55:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem ja dam jeszcze tydzień jej krótkie estry juz powinny mna szarpacz sprawdzę potem jej skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Libido nie jest żadnym wyznacznikiem, zbyt wiele elementów na nie wpływa, które co chwile się zmieniają i wzajemnie oddziaływują na siebie. Chcesz sprawdzić jakość towaru= badasz krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
dugii2
nie wiem ja dam jeszcze tydzień jej krótkie estry juz powinny mna szarpacz sprawdzę potem jej skład


ma standardowy skład, identyczny jak Oma, tyle że ta susta AP jest na EO a Oma na olejku archaidowym. żeby zakończyć spekulacje... do wglądu:






po zsumowaniu.. powyzej 250mg/ml

ale znajda sie pewnie osoby ktore powiedzą że AP przestalo robic dobrą suste, że badania stare bla bla... rzetelne opinie można poczytać na zagranicznych boardach, tam nie marudzą jak u nas w PL..

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2014-01-12 21:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wie mze z libido ruznie jest daltego dam jej jeszcze dobry tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Dlugi, tylko zebys pozniej wiedzial co Cie robi / nie robi, teraz piszesz ze dajesz tej suscie Alphy jeszcze tydzien, 2 dni temu w temacie Genamedu piszesz ze odpaliles Genameda, wiec ciezko bedzie Ci okreslic, co dziala, co nie. Ja Cie lubie chlopie, ale Ty od lat na towarze, z flakonu na flakon przeskakujesz, uwierz mi czasem sa dni ze libido slabsze bedzie, nawet wbijajac najlepsza apteke, wiesz ze na to ma wplyw wiele czynikow, co jak co, ale mix alphy jest na bardzo wysokim poziomie, akurat susty to ja stestowalem apteczne praktycznie wszystkie dostepne, teraz leciala Alpha po raz enty i dzialanie ksiazkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
a ja bylem na badaniu testa przy 1g ew susty alpha i jedynie co sie dowiedzialem to ze wynik poza skale, dokaldnego wyniku mi nie zrobili bo powiedzieli ze nie potrafia tego tak rozcienczyc, wiec musze isc do innego labu z ktorego wczesniej korzystalem bo tam takie cuda potrafia.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium