SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
mozesz wytlumaczyc ta kwestie z kreatyna ?

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
"kreatyna"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
ciekawi mnie czy piantki maja adres strony Alpha.asia czy Aplha.com,na bocznej stronie opakowania. I czy Lot numer i data sa grubym grukiem napisane czy wytlaczana.Jesli maja ta sama grubosc co reszta tylnego druku po mozna sie zastanawiac.Niewiem jak dokladnie wydlada produkcja ale data powinna byc ostatnia rzecza nadrukowywana lub tloczona na opakowaniu.

Zmieniony przez - Brian.. w dniu 2011-01-14 04:32:51

sex&test&cocaina & jestem dziki jak swinia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TNG skoro nie idzie dostać oxandrolonu to jaki środek opisałem . Wszystko idzie dostać. Tak samo można dostać oxandrolon z Chin jak i testosteron. Już trudniej bym powiedział o Halotestin bo to jeszcze rzadszy środek od oxandrolonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818


propo tego ze firmy dzialajace legalnie nie maja dobrej oxy , to co mam przez to rozumiec ze unigen nie ma dobrej oxy tylko undery maja
a propo 5 czy mozna sie zastanawiac czy nie , jak nie ma sie z pewnego zrodla zawsze mozna sie zastanawiac , dlatego jedni placa mniej i sie zastanawiaja , drudzy wiecej i nie maja problemu

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2011-01-14 14:15:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tej pory bilem tescia alphy bez zdrapki , dokupilem jedno opakowanie bo zabraklo i mam juz w nowym opakowaniu tak jak bold itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Te pakowane po 10 szt w UK stosowal Przyjaciel. Tak samo tren po 5amp. Mowi ze kicha.
Poczol co to towar dopiero jak sam zamowil od producenta. Przyszly opakowania po 5 amp i tren po 3.

Mowi ze roznica jest niesamowita na kozysc orginalu.
Te co mial pakowane po 10amp kupil od dila w UK w cenie standardowego undera.
Za te od producenta zaplacil o 70 % wiecej w przeliczeniu.
Jak pytal o opakowania po 10 producenta powiedzial ze on ma tylko po 5. A tych po 10 juz nie produkuja.

Mysle ze daje to do myslenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1345 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16028
Mi tu smierdzi spiskiem
Doswiadzczeniu userzy smigaja na 10 i halubia sobie towar a tu nagle kto wyskakuje jak filip z konopi i *******i ze 10 walone...
Sam jade na 10 niebawem sie okaze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
Za te od producenta zaplacil o 70 % wiecej w przeliczeniu.
Jak pytal o opakowania po 10 producenta powiedzial ze on ma tylko po 5. A tych po 10 juz nie produkuja.

jak mogl zaplacic 70% wiecej jak to kosztuje w detalu grosze u producenta

a zamowienia nie moze byc mniejsze niz dwa kola
po hoj takie glupoty pisac jak to ze ktos placi duzo wiecej u Produ... niz na ulicy (zajzyja w cennik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Przeksuje tylko informscje jaka uslyszalem. A kazdy jest kowalem swojego losu i moze brac co mu sie zywnie podoba. Jego sprawa. W polsce spotkalem sie z boldem Alpha taniej niz on kupil przy cenie z lewela za 2,5tys $ 30% disc( ktos kto widzial cennik to wie o co chodzi)od producenta. Wiec troche to dziwne nie I to jeszcze ze po inj tych z opakowan po 10 wystepowal bol a z tych po 5 juz go nie ma. Cuda?

Zmieniony przez - MYTHMAN w dniu 2011-01-14 23:10:42
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium