SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 386042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
maly123485
widze ze wszystkie negatywne opinie o alphie sa usuwane ha dobre

Jakos sie nie dziwie ze usuneli krytyke Karolka87, który napisał 20 postów takich samych jaka to alfa jest zła...
jakos negatywnej opini długie nie usuneli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
konamb ale ty jestes ograniczony jak nie rozumiesz takich podstaw. jesli wbijasz testa o tym samym stezeniu to owszem roznicy nie bedzie ale jesli ktorys z testow bedzie zanizony to stezenie po tych 3-4tyg spadnie. a dugiemu chodzi przeciez o okreslenie czy tam jest tyle testa co wbija czy jest nizsze stezenie. poki sie nie wyeliminuje enan ktorego wbijal to jak ma ocenic czy ta susta ma takie same stezenie?? , ale widze ze dla cb to za trudne. wiecej pokory gosciu i cos co wnosi do tematu a nie tylko glupie usmieszki.

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-12 13:10:46

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-12 13:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
maly123485
widze ze wszystkie negatywne opinie o alphie sa usuwane ha dobre

głupoty piszesz usunięto bo było nie na temat
ja lecę cypio już 6tydz i jest super nie ma na co narzekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Panowie, spokojnie i na temat.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
majkelnight
konamb ale ty jestes ograniczony jak nie rozumiesz takich podstaw. jesli wbijasz testa o tym samym stezeniu to owszem roznicy nie bedzie ale jesli ktorys z testow bedzie zanizony to stezenie po tych 3-4tyg spadnie. a dugiemu chodzi przeciez o okreslenie czy tam jest tyle testa co wbija czy jest nizsze stezenie. poki sie nie wyeliminuje enan ktorego wbijal to jak ma ocenic czy ta susta ma takie same stezenie?? , ale widze ze dla cb to za trudne. wiecej pokory gosciu i cos co wnosi do tematu a nie tylko glupie usmieszki.

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-12 13:10:46

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-12 13:11:42


no szczególnie ze w suscie sa krotkie estry a bił enana na moscie to rzeczywiscie musi poczekac az ten enan wyjdzie aby ocenic zreszta nie bede sie klocil z przyglupami dobranoc

Zmieniony przez - konamb w dniu 2014-01-12 13:23:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
A chcialem zakupic wlasnie ta suste, teraz mam watpliwosci poczekam dlugii na Twoja opinie, bo troche juz tego towaru liznoles;) Daj znac

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Modafen
A chcialem zakupic wlasnie ta suste, teraz mam watpliwosci poczekam dlugii na Twoja opinie, bo troche juz tego towaru liznoles;) Daj znac


kierowałbym się bardziej opiniami mm który już latami ma stycznosc z AP.. w swojej opinii, nie narzekałem na enana, cypio, mete, bolda, winko. czyli wszystko co bilem z AP do tej pory, jak susta, nie wiem - zachecila mnie raczej inna tansza opcja ug, z ktorej jestem zadowolony. Od przyszlego miesiaca poleci Deka z AP w dawce 700mg/week albo 875mg. jeszcze sie okaże, bo sam jestem ciekaw czy bedzie tak jak ludzie mowili, że niby deka im nie wyszła, mimo że NPP dobrze kumpli zmiotło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 632
zmien ton bo ja cie nie obrazam, studiuje farmakologie i wiem cos na temat farmakokinetyki estrow i takich srodkow a twoj poziom umyslowy ogranicza sie tylko do smiechu lub obrazania kogos i nic wiecej a widac ze nadal nie rozumiesz o co mi chodzi bo twoj mozg nie pojmuje tego procz wbijania. powtarzasz tylko jedno i to samo, internetowe regolki i nic pozatym, nie potrafisz dopuscic mysli ze ktos moze miec racje i go wysluchac. zreszta bede bial wyniki tej susty na 1g ew i zoabczymy co wynik pokaze, kazdego testa badam, bo nie lubie byc walkowany na towarze. pozdro

Zmieniony przez - majkelnight w dniu 2014-01-12 14:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
znowu spam się robi, w temacie jest produkt AP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
to przyjdz z wynikami farmaceuto bo takich jak ty tutaj bylo na peczki jak przychodzila pora wynikow to slad sie urywal widac kolejny agrafka badacz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium