SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385966

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
thxmoze sie skusze bo dobrze robi przy 150 e2d ale innych firmach nie bede wymieniał odraza bolem do tego środka a tabl ja nieodczuwam umnie po 1strzale juz widze w lustrzeze jest zbicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja nie bilem wino na wodzie, ale cos tam czuc go bedzie, jednak to nie olej a woda. Ale z opinii znajomych co bili, to dyskomfort normalny, nic wielkiego zeby nie dalo sie funkcjonowac wiec mysle ze bedzie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1269
metka dalej kosa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Od paru stron o tym chlopaki nawijaja, tak metka jak najbardziej dobra jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1269
przelecialem pare do tyłu i nie było, ale ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1220
Na jakiej dokladnie stronie kody sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
mm- testowałeś Mastoral daj info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jestem w trakcie, zaczelem 2 pudelko. Dawka leci 30mg dzienie.
To co mi sie rzuca w oczy przy stosowaniu Mastoralu to tak, ogromna sila, tak mi sila nie skoczyla nawet na 90mg Oxy aptecznej, nabicie jest dobre, treningi tez, ale nie wiem czy akurat przypadek, ale odkad jem Mastoral, to w ciagu dnia zrobilem sie spiacy, nie do zycia. Ogolnie srodek fajny jak dla mnie. Co do apetytu to nie powiem, bo w tle leci odrobina Megace, ale mysle ze jak komus pada apetyt po Metce, to na tym Mastoralu moze zabic apetyt na zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
mm jakie duże przyrosty siły a masy na mastoralu i jakiej firmy ??

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium