SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385974

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
Ja również raczej nie umrę na to ;) Ale jest to w pewnym sensie dyskomfort. Bije również na takim rzadkim oleju Unigen test-depot 250, pierwsze dwa strzały coś tam też się działo a potem minęło, te rzadkie oleje ogólnie jakoś gorzej przyjmuję. Tą Alphe jednak wiem że będzie niemiło do samego końca.

Jak w ogóle po tej dece zadowoleni wszyscy, czy ktoś niezadowolony ?

Ciężko tu określić jak to bić, dziwne te ampy po 250mg, na razie daję po 250 e5d, ale coś to mało chyba będzie i tak się zastanawiam nad 500 e7d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Może za krótką igłą wbijasz? Ja jak za płytko wbiję to o jasny hoooooj jest masakra:D A tak jak ładuję 0,7/0,8 40mm to wchodzi pięknie i nic nie boli :) Mi znowu te rzadkie oleje wchodzą zaj**iście :) Ja osobiście będę dawał 500mg na tydzień tej deki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
Za płytko to nie, mam igły 0.7 ,ostatnio też się nad tym zacząłem zastanawiać więc pilnuję tego żeby weszła do końca, sok wprowadzam powoli, mimo to dalej noga boli i boli ;) No trudno trzeba będzie z tym żyć

No ja też myślę że 500mg na tydzień to jest całkiem rozsądne rozwiązanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
No to pozostaje się tylko przyzwyczaić do tego bólu :) Mi tam żadnej różnicy nie robi wbicie bardzo szybko czy tam wolno, więc walę szybko bez yebania i jakiejś różnicy w dyskomforcie nie odczułem żadnej, tak jak mówię ja tylko czuję że tam było coś wbite i nic poza tym:) Tego bólem nie można nazwać :) A może spróbuj w pośladki? Może coś lepiej będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
W Pośladki to ja już raz sobie kiedyś dałem wbić przez kumpla i to był pierwszy i ostatni raz żeby ktoś mi strzała robił

A sam nie dosięgnę, podziwiam tych co w poślad sami sobie robią.. Mi to pasuje w nogi, deka na lewą, mix na prawą, dla równowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja też nigdy w życiu nie dał bym sobie zrobić strzała komuś A w poślady dobrze wchodzi, na stojąco walisz w lewego lewą ręką, albo na leżąco idzie się wygiąć bez problemu Ale może nie spamujmy bo nie chcę bana dostać

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2012-06-05 20:48:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Jak prop na dzien dzisiejszy?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Prop działa bdb, bezbolesny. Susta, Deka, Cypio, wszystko kozak i zero bólu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dziekoweczka.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1606
2dni temu wbiłem cypio 1ml i dziś dopiero ból przechodzi.
Ale tragedii nie ma i można normalnie trenować.
A i to był mój pierwszy strzał, dam znać później jak wbije więcej.


Zmieniony przez - FEnzo w dniu 2012-07-11 23:31:34
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium