SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 387098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
kod nie jest wyznacznikiem dzialania towaru , panowie dajcie spokoj z tekstami typu 'kod wszedl wiec masz dobry towar'.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja osobiście tylko 1x w życiu sprawdziłem sobie z głupka kod na stronie Alphy. Teraz to mam na to wyebane, nie zwracam uwagi na żadne kody, daty itp... Wszystko zawsze działało elegancko, na żadnym środku z Alphy się nigdy nie zawiodłem jak i znajomi w moim otoczeniu, więc nie widzę sensu szukania dziury w całym, typu daty, kody itp. Wbijaj i ciesz się dobrym środkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
a ja mialem kod dobry a npp fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Nie wiem być może są fejki, nie mówię że nie ma ;) Opisuję po prostu z własnego doświadczenia że ja nigdy się na Alphie nie zawiodłem i żaden z moich znajomych również. Wszystko co do tej pory biłem z tego labu działało super. Dlatego też nie mam podstaw, aby mówić cokolwiek negatywnego na temat tego labu. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dymq dlaczego twierdzisz ze miałes fake'a nandrorapida ?

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-06-07 16:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
bo nie poczulem na prawde nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
tez mialem npp i ch**a poczułem pewnei dlatego ze weszłem na npp po mecie alphy ale to w sumie byl pierwszy kontakt z nandro 400 week

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
chodzi wam o to ze prolaktyny nie czuliście wywalonej czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
Panowie jak środki tej firmy na dzien dzisiejszy? Głownie pytam o mix..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium