SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2454
panowie jak tam oxa i meta z Alphy? dawno nie widziałem srodków alphy i nie wiem czy cos sie w tej kwestii zmieniło? opakowania po 50tab w blistrach jak dawniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tak, opakowanie po 50tab blistry. Oxa i meta na wysokim poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tak oxa z alphy ksiązkowo działa :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34999 Napisanych postów 89906 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940616
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
czy dawka 20mg metki z alphy odpowiada 30 z pmp ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tego to ci nikt nie powie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
powiem ci na mom przykładzie 3 tygod temu bralem mete teraz nie chce sklamac pmp albo androlab 60m co dzień i ogólnie szoku nie było poszlo jakies 2kg a teraz zjadłem dopiero 40 tabl alphy po 40mg codziennie i poszlo już 3 kg i ogólnie wszystko na plus jest kosa

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
mm1986
Popek, Ile strzalow juz poszlo? Pytam bo mieszasz roztwor na wodzie z olejem, zawsze kazdy ostrzegal, wiec pytam, bo mam tez winiacza dobrego, ale mysl ze mam bic odzielnie mnie odradza. Dzieki.


Podbijam pytanie

Jak to olej z wodą?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
powiem ci na mom przykładzie 3 tygod temu bralem mete teraz nie chce sklamac pmp albo androlab 60m co dzień i ogólnie szoku nie było poszlo jakies 2kg a teraz zjadłem dopiero 40 tabl alphy po 40mg codziennie i poszlo już 3 kg i ogólnie wszystko na plus jest kosa


to ja ci powiem na moim przykladzie - jadlem mete z ap w dawce 60-70mg 200tbl poszlo 2kg po metce przeszedlem na antka z pmp 10tbl/25mg ed dobilem 1kg - i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
mm1986
Popek, Ile strzalow juz poszlo? Pytam bo mieszasz roztwor na wodzie z olejem, zawsze kazdy ostrzegal, wiec pytam, bo mam tez winiacza dobrego, ale mysl ze mam bic odzielnie mnie odradza. Dzieki.


Podbijam pytanie

Jak to olej z wodą?


pewnie chodzi mu o mieszanie w jednej pompce .. ja tez tak robilem pierw wchodzil olej a pozniej winko na wodzie trzeba bylo uwazac przy przejsciu z oleju na wode bo inna sila byla potrzebna do wtlaczania oleju a inna winka i mozna bylo sobie wstrzyknac czasem 1cm winka w 2sec haha .. u mnie czasem jak dawali w jedna pompke winko i testa to dodatkowo trzepali strzykawa tak ze robile sie bełt ..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium