SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
w sumie 2 amp mi sie takie zrobily a byly normalnie w zwyklej temp

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Ktos wbija obecnie bolda alphy ? jak dzialanie. :>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Caly czas trzyma poziom. Jesli nie masz dojscia do weta, to nawet sie nie zastanawiaj nad wyborem firmy i bierz Alphe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
ja teraz lece tego bolda z deka i test od 6 -7 tyg ostro apetyt wyj**al mysle ze to wlasnie od niego

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
ogolnie byl bym zaskoczony jak by srodki alphy nie zawieraly tego co deklaruja , malo osob wie ze to nie jest firma ktora sobie produkuje swoje srodki . W tym wypadku firma to sa papiery i pozwolenia srodki wykonuje im podwykonawca firma posiadajaca licencje fda who na wyrob lekow . Alphie ustalajac jakas cene zalezy zeby srodki byly jak najbardziej ok , podwykonawca walac w ch**a naraza sie na zbanowanie rpzez rzad i wciagniecie na czarna liste , kiedy to nie maja pozwolenia na wyrabianie iport materialu i export lekow itd . Dlatego jakies tam odczucia ze pewnych osob ze nie siedzi tam co powinno mnie smieszy . wiem ze wyobraznia ludzka i glupota nie zna granic

Zmieniony przez - 300Spartan w dniu 2012-12-22 11:54:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
A ten podwykonawca skad ma bolda ? jezeli mowa o firmie farmaceutycznej ktora jest podwykonawca? firma farmaceutyczna tworzy srodki dla aphy jakie tylko sobie oni zycza? dobrze rozumiem ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tu jak zwykle afery - najpierw 5 puzniej 10 , wałki i ine pierdoły itp - ludzie jak lubicie tak nakrecac afery to kupujcie w aptekach

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
pasek fioletowy, zamiast siać zamęt to lepiej robić zapasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Zapasy ? czyzby miala nas zalac fala wyj**ke alphy ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3522
juz ploty chodza ze na slowacji wala walka alphya le to propaganda tych co guwno rosna nie wazne co by brali . Znalem takiego jednego pajaca co w hcg mial kortyzol a susta pakistanska prosciutko z pakistanu przy 2g nie dzialala bo libido chlopk nie mial takie jak w jego opini powinien miec baran .
zizi20000 tak to wlasnie dziala jest rynek chemikali w indich chinach czy europie , to zaden problem dla takiej firmy importowac surowy material na rodki jakie sobie zarzyczy klijent ktory ma pozwolenia potrzebne by wprowadzic swoje srodki do obrotu aptecznego takie jak w tym przypadku ma alpha

Zmieniony przez - 300Spartan w dniu 2012-12-28 21:01:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium