SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 387123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
Cyrk mowisz
Ja bilem bolda i dzialal jak powinien,podrugie nie potrzebuje pimpowac jak kolega Anglia co na***al kartonow 5tek i teraz nie wie co pisze,nawed nie wbiles ani centa z AP a *******isz ze 10tki syf a 5tki najlepsze,nie ma takej mozliwosci zeby sprawdzic i porownac tych 2och producentow AP.
Wiec zamknij swoj cyrk i napisz jak bedziesz mial jakies pozadne argumenty,bo obecnie tylko krzyczysz i nic innego nie potrafisz napisac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
na mnie tez dzialal , dzialający bold to spoko srodek

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
ty a ty wrozka jestes ze piszez ze nie mam co z tym zrobic ? Czekaj na nowe fotki dopioero zobaczysz kartony jasiu .Druga sprawa ja moge miec te dychy w guwnianej cenie , ale ani ja ani moi znaiomi nie chca tego wbijac jak moga 5 i znaja zrodlo , ja nie sram w majty jak ty ze mi paka nie dojdzie , bo jestem w stanie zarezykowac . Po drugie znajdz jeden post gdzie napisalem ze 10 to syf , jesli umiesz czytac w co smiem watpic , napisalem ze 10 to dobry ale nie pewny towar , i narazie czytalem duzo pochlebnych ale i negatywnych opinni . Jak w koncu dostaniesz ***owe 10 co nie beda klepac to bedziesz sie zastanawial czy to wal czy nie , ja napewno tego problemu nie bede mial ani moi znajomi , wlasnie dlatego ryzykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
dziekuje za pimpowanie 10tek i 5tek,twoi znajomi i twoj cyrk.
Ja zostaje przy dziesiatkach bo nie sprzedaje tego tylko biore na wlasny uzytek,wiec nie potrzeba mi zamawiac 500 kartonow.
Bogaci zawsze moga wiecej tylko po co ci tyle tego,chyba nie handlujesz 5kami?


Ps.Musze zmienic Avatar i Nick na "Jasiu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
pake zamowilem bo chcialem pierszy raz miec calkowita pewnosc , ze wale dobry towar i takie dawki jakie planuje , nie bede sie zastanawial na nastepnym cyklu czy to towar byl c***owy czy wina lezy gdzie indziej . Raz wczesniej zrobilem zakupy w alinshopie , powar niemal tak pewny jak alpha , a ceny masakrycznie wysokie , ale wlasnie za ta pewnosc sie placi . Sam mialem mozliwosc zakupic dychy dla siebie , ale kiedy zapytalem dila czy jest sto procent pewny tego co tam siedzi i ile , powiedzial ze nie mial skarg , nie przekonalo mnie to

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-12-28 17:19:30

Zmieniony przez - anglia23 w dniu 2010-12-28 17:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
panowie przeczytałem całe 37 stron i i tak nie czaje wszystkiego bo co chwila jeden drugiemu zaprzecza...

która alpha jest prawidłowa? pewna? alpha i alpha asia to są rózni producenci? czy poprostu jeden z nich to fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 320 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2806
to czytaj az zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
kiepsko czytales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
dachu127 najlepiej kup 10 tki i 5 tki i zrob dwa cykle na krotkich estrach i sie przekonasz na jakiej podstawie wierzysz tu komus ??? znasz kogos tutaj ???? jak ci napisze ze 10 sa lepsze i kupuj kupisz ??? LOL
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
czytałem dobrze, post po poscie, ale tu co chwile ktos kogoś neguje... z tych wypowiedzi moge tylko domniewywać niestety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium