SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
jakie najlepsze? najlepsza to jest apteka a to jest ug cena u niektorych kosmos , w lato pewnie sprawdze srodki z innej firmy to bede mial porownanie i mysle ze wcale zbytniej roznicy nie odczuje procz zawartosci portfela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
Przestań, nie spotakałem sie z żadnym pl ug które by dorównywało alphie/ unigenowi/ org balkanowi. Ale zawsze się trafi jakaś osoba co "jego" ug będzie lepsze od alphy Cena nie jest z kosmusu, scantel ug i ceny ma podobne do alphy wiec o czym tu mowa, przy alphie raczej cena adekwatna do jakości bym powiedział. Może jedynie z niektórymi środkami trochę ich poniosło np propem. Choć mimo wszystko wole kupić alphe zamiast 2 x tyle towaru ug, przy tym wbijać 200mg alphy w jedne miejsce i nie kuleć, dziękuje za wbicie 100mg ug i nie móc siedzieć/chodzić.

I znów temat cen i sprzeczki się zaczynają.

Snara - Dobrze to ująłeś ! sog

Nacjol - podobno podnieśli się z cenami, więc na 99,9% masz nieaktualne ceny.


Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-07 17:57:33

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
niema co porownywac ug do alphy uni :)
biłem enana bolda npp nic nie bolalo a po mixie czuc lekko na drugi dzien u was tez?

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
lekki dyskomfort czuje jak wbije przesadną ilość ml w pośpiechu.

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
scantel ? haha nie rozsmieszaj mnie wystarczy przeczytac temat scantela jesli jeszcze nie zostal usuniety :0 w sumie zalezy kto po ile ma cena naciagana tak samo jak i na balkana i nie mow mi ze nie , prop balkana boli i co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Mnie z balkana bolalo wsyztsko, prop urywal dupe, npp tez bolalo tak ze az nei chcialo sie na dupie siadac. ale jakosc 1 klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
odnosnie balkana w moim przypadku ani enan ani deczka nie bolaly. co do alphy to ceny sa ok. ja nie marucze. ladnie wykonane.. ale najwzniejsze ze bezbolesne i z tych pewniejszych labow. bolda nie wyobrazam sobie z innego labu. reszta tez ciekawie. zreszta troche wiecej doplacic i sie cieszyc dobrym towarem. za granica popularny lab i trzeba wziac pod uwage ze tam to drozej lata.. zreszta jesli ktos chce to zobaczy na jakies stronki na rynek uk i sie przekona.. w pl jest na serio tani towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
nie twierdze ze jest zły wykonanie bardzo ladne tylko dla mnie moze byc i we flakonie 10ml nie robi mi to roznicy , stronki lol jak ja patrze na stronki to tam są ceny 50zl albo wiecej niz towar lata takze jak sie sugerowac stronami to napewno tansze i przeliczajac na zł a nie na zarobki , za granica fajki są 2x drozsze o czym tu mówic i porownania takie robic . tylko niektorzy pisza jakby to jakis 7 cud swiata byl ta alpha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
no ale co scantel ? scantel jak na ug ma przesadzona cenę za inj i każdy chyba Ci to potwierdzi, bo jakościowo poniżej przeciętnej. Balkan ? może biłeś fejka to się nie dziw, że enan/deka boli. Biłem też i mnie nie bolało, akurat propa nie biłem, fakt iż znajomy przywozi prosto z mołdawi. Tylko kordzi zadać pytanie jakie PL ug preferujesz, choć nie interesuje mnie to ponieważ kto ma swój rozum przy tym trochę siana w kieszeni to nie będzie oszczędzał na takich środkach jak alpha/unigen, przynajmniej na ta chwilę, bo jak w przyszłości z tym będzie to czas pokaże.

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-07 21:54:37

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
do mnie to piszesz nie wbijalem balkana niczego prócz propa wiec nie wiem ktory bolal nie tylko mnie , no napewno jak ktos wyj**ie 5 czy ponad tys $ na towar to musi byc dobra renoma zeby opierodlic szybko no scnatel przesadzony wiec po co o nim pisac jak w dodatku szalu nie robi zadnego ug jak ug , po drugie nie mam ochoty dyskutowac na tym forum kazdy sprzedaje razem z moderatorami

Zmieniony przez - konamb w dniu 2012-11-07 21:57:47
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium