SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385970

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie no panowie juz bez przesady. deca w odpowiednich dawkach to swietny srodek na mase, nie zapominajmy tez o tym ze nikt raczej deci nie bije solo, do tego leci conajmniej test. Klasyczne i skuteczne połączenie chociaz wiadomo jak ktos mysl ze bedzie puchl jak na mecie to sie rozczaruje :)

edit. oczywicie, o takich oczywistosciach jak dieta i trening ukierunkowany na mase nie musze pisać ;)



Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-03-11 21:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6608
co z tymi zdrapkami alphy? zawsze byly te czarno srebrne latwo schodzily teraz dostalem dd zwykla szara zdrapka ......bardzo ciezko zdrapac wrecz dziura sie robi :P czyzby walek o ktorym mowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6608
ciekawe jak z dzialanie bedzie bo widze ze dd niby slabsze jak np uni skoro to robi ktos pod niby farmacje to dlaczego nie dxiala jak uni?powinno byc to samo w srodku??....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To czym ty to drapiesz? Zebami? Bo mi schodzi elegancko ta zdrapka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6608
u mnie nie schodzi wcale rozmazuje sie ,czarno srebrna schodzi jednym pociagnieciem srebrna wlanie nie przyduszisz mocniej i dziur asie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ciekawe jak by androxine mieszal w jednej amp z aquavironem i wbijal 2x ed ? mam taka opcje
ciekawi mnie tez ten androxine.
2dni temu zaczalem npp z alphy - olej gesty, kolor dosc ciemny, bezbolesne poki co. enan z uni w amp bolal, wymieszany z tym npp nie. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6608
geste npp z alphy? moje rzadkie jak woda ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Dymq
ciekawe jak by androxine mieszal w jednej amp z aquavironem i wbijal 2x ed ? mam taka opcje



mm1986 chyba przymierza sie do podobnego kombo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
nie no dla mnie to za mocny stack by byl, teraz leci moj pierwszy mocniejszy cykl czyli przez 6tyg npp 200mg + 250mg enan e2d
ale ciekaw jestem jak by sie sprawdzil taki mix, na pewno problemy z cisnieniem by byly

ja mam geste npp i ciemne

Zmieniony przez - Dymq w dniu 2013-03-14 13:46:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6608
dym jak dasz rade zapodaj fote z pudlem i ampy wszystkie soki z ap jakie bilem sa rzadkie kody sie zgadzaly.moze olej zmienili chodz nie sadze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium