SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384696

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Z czym go łączyłes? jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Lecialem go jako tlo cyklu w koncowce masowki i pozniej na wycince, wiec laczyl sie z testem, wine, trenem, masterem oraz oxa w roznych konfiguracjach. Efekty cyklu zadowalajace, ale jak widzisz bylo sporo srodkow w roznych konfigach. Na pewno po dorzuceniu bolda poprawila mi sie wydolnosc, twardosc miesnia i waskularyzacja. Apetytu nie uznaje za wyznacznik czegokolwiek, bo ja moglbym non stop lezec i jesc tylko;):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
No ja własnie zaczynam napewno 1-15 bold w dawce na poczatek 500 a jak bedzie slabo to zwieksze na 750 polece tak 15tyg a jak bede zadowolony z tego bolda pociągne do 20 tygodni do tego 1-15 test enan na poczatek takze 500 a pozniej nawet do 1000mg tyg jak dorzuce do tego od 6tyg HGH a pozniej wiadomo test prop takze alpha T3 i clen , zobaczymy co to bedzie)







Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2013-01-06 23:52:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
jest sens dawac tego bolda na 10tyg w dawce 0,5g czy szkoda towaru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Generalnie przyjete jest, ze im dluzej na boldzie tym lepiej, aczkolwiek wiem, ze nawet bardzo uznani polscy kulturysci rozpisuja swoim zawodnikom bolda na 8-10 tyg, wiec cos w tym musi byc i moze wcale nie jest to taka strata towaru. Osobiscie jedna nigdy nie lecialem krocej niz 14-16tyg. i dla pewnosci lepiej dozbieraj jeszcze tego bolda chociaz na 4-6 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
ok, dzieki za odp. tylko jest kwestia tego ze nie mam juz alphy i musze celowac w pmp lub britisz dragon. warto wogle tym se dupe zawracac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zakręć się i poszukaj alphy, jak masz możliwość to poczekaj na nią bo naprawdę warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lenor18
ok, dzieki za odp. tylko jest kwestia tego ze nie mam juz alphy i musze celowac w pmp lub britisz dragon. warto wogle tym se dupe zawracac?



jak nie skolujesz alphy to odpusc sobie juz bolda bo z tych firm to bolda nie ma tylko jakis syf leja

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
czyli bold jedynie alpha? czy jakis under wchodzi w gre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Niestety jak wyzej:) Szukaj Alphy. Ja juz zadnego bolda innego nei tykam, chyba ze trafi sie wet:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

Wiecej