SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alpha-Pharma amp / 10ml s.243 / tbl - (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385913

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wydaje mi się a stan faktyczny to czasem 2 rozne rzeczy nie no a teraz tak powaznie, ile lecisz tego bolda? za pare tyg jak sie fajnie bujnie to bedziesz sie cieszyl z ukrwienia i uzylenia.. ja drętwien nie mialem, bardziej czulem takie napuchniecie rąk itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Arkus P
Z moich obserwacji wynika ze ok 10 tyg dopiero zaczelo sie cos sensownego dziac, z tym ze pierwsze 8 tyg szla jeszcze redukcja, bold potrzebuje czasu zanim zacznie dobrze dzialac, takze nie liczył bym ze w najblizszych tyg bedzie sie cos sensownego dzialo,
tez zauwazylem szybsze drętwienie rok w pewnych ustawieniach ze tak powiem


u mnie bylo tak samo, jakos kolo 6 tyg cos troche zaczelo sie dziac, jednak pelne dzialanie i zmiana sylwetki to gdzies okolo 12 tyg, to juz bylo z dnia na dzien lepiej, czyli bold fajny srodek na dluga mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne bolda z 20 tyg sie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ale panowie, ja nie mówię, że się rozkręcił, tylko że jakieś tam lekkie oznaki uświadczyłem po których wnioskuje, że oleju nie bije ;)
To, że bold potrzebuje czasu jasna sprawa, dlatego będzie leciał przez całą masę, może nawet na redu zostanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
bold rozkreca sie wolno ale nie przesadzajmy. po paru tygodniach juz roznice sie czuje. 10 tyg to troche przesada

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
za trzy dni wjeżdżam na clen alphy, zobaczymy jak kosi

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Clena sam podjadam, bedziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
U mnie zacznie sie 7 tydz dawka ok 800 week do tego npp i test zaczyna fajnie robic jedyne co mnie wkurza to od tyg boli głowa cisnienie ok dretwienie rak tez wystepuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 587 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9932
Ja na boldzie jak się kuje, to nawet kropelka krwi nie wyplywa :D od razu można zakladac spodnie i leciec heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
NPP z AP to NandroRapid zgadza się?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaka to Meta ?? i Odblok

Następny temat

pomoc w weryfikacji

WHEY premium