SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A6W - czy dla mnie? - foto

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 689


Witam! Może zacznę od tego, że w sumie trenuje siłowo na siłce od półtora roku, od września 2008 do kwietnia 2009, potem przerwa i teraz znowu od września 2009 do teraz. Oprócz tego trenuje od 4 lat Parkour.

Chciałbym przede wszystkim wyrzeźbić brzuch, oraz jeśli to możliwe zdobyć w nim jeszcze trochę siły, czy A6W będzie dobra? Nie mam dużo czasu na trening brzucha, robił bym to raczej wieczorkiem po całym dniu zajęć i treningu. Gdzieś czytałem że A6W jest na redukcje, ale czy przy takim brzuchu jak widać na zdjęciu, będą efekty. Proszę o opinie specjalistów w tej dziedzinie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 674
Nie jestem tak jakims specjalista ale bardzo dobre na brzuch sa wznosy nog.A6W tez jest dobre ale jest strasznie monotonne i zabiera duzo czasu.Osobiscie polecam np w poniedzialek na silce wznosy nog (75 wznosow) a w nastepnym dniu treningowym zwykle brzuszki rowzniez 75.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
bf niski, mięśnia nie ma. ciężkie wznosy nóg i crunche + wielostawowce na resztę ciała a nie yebanie się w 257 brzuszków dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 689
A6W, chciałem na początek. Mam właśnie niski BF. Brzuch mam silny ale nie wyrzeźbiony i za duży mięsień (masowo), to też nie jest. Chciałem zacząć od A6W, potem coś mocniejszego np. ABS II, albo jak mówił kolega raczek87. Tylko pytanie czy będą efekty po A6W i czy warto zrobić ten program na początek ćwiczeń na mięśnie brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1480
zacznij od ABS II tam początkowe ćwiczenia są lajtowe, a w późniejszym czasie naprawde idzie wzmocnić brzuch :) i co najważniejsze po ABS II widać efekty :)

http://karnol.deviantart.com - moja galeria :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Podłączam się tutaj do kolegi mam ten sam problem

Potrzebny mi jakiś łatwy do zapamiętania trening na brzuch do FBW na koniec każdej sesji 4x w tyg.

Ten z flexa?

PS: Raczek87 mógłbyś coś więcej rozwinąć???

Czy np po każdej sesji maxy spięć brzucha po 3 serie np było by ok?
Narazie chciałbym odpuścić boczne i skupić się na górnych a przedewszystkim dolnych mięsniach brzucha.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-01-19 12:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
Na pierwszy rzut oka widać w czym problem.
Zgadzam się z raczkiem.
Nic tak masowo i siłowo nie rozwija brzucha jak potężne wielostawowce.
Najlepiej pracuje on w naturalnych sytuacjach, gdy jest nie tylko mięśniem samym w sobie, ale też stabilizatorem CAŁEJ sylwetki. Czyli:
siady, ciągi, rack'i, wiosłowania.
Twemu brzuchowi jeśli już chcesz go poprawiać brakuje masy, siłowego wyglądu. A niczym tak nie skatujesz brzucha ja ww ćwiczeniami. Robiąc brzuch zazwyczaj poruszasz jedynie zewnętrzne mięśnie, proste, skośnie itd.
Natomiast głęboko umieszczone mięśnie są prawie nietknięte.
Przy siadach i ciągach cały brzuch pracuje na max, i wierzchnie i głębokie włókna, a także bardzo ważny mięsień poprzeczny brzucha, który jest naturalnym pasem stabilizującym ktręgosłup i ,,FLAKI,,.
Rób ww a brzuch dobijaj co najwyżej 1-2 q tygodniu. Katownie mięsnia to nie wyjście. Trenuj go porządnie tak jak inne, reszta leży w diecie!
2.
Wyraźnie brak Ci masy w górnej połowie ciała. Stąd w ogóle dół wydaje się być prawie tak szeroki jak góra. Dołóż większy mięsień u góry, a ogół zacznie wyglądać o niebo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 689
grimgir dzięki za post. Przy trenowaniu innych partii ciała się nie oszczędzam i widze ze np. mięsień poprzeczny brzucha mi się rozwinął bo nie miałem go w ogóle. U mnie jest bardzo duży problem ze wzrostem masy, zmienilem troche trening na klate i troszke urosła, do tego np. plecy mam duże i dobrze rozwinięte, też chociażby ze do treningu siłowego dozucam trening parkour. Do sedna: Z masą jest jak mówiłem u mnie cienko zeby ją wytworzyć, dlatego przerzuciłem się na trening siłowo-masowy i probóje cos z tym zrobić. Z tym brzuchem tez na pewno było by cięzko zyskać masy jeżeli na innych partiach nie mam jej za wiele. Dlatego chciałem chodź troche podkreślić brzuch. Czytalem wiele o A6W i zacząłem go robić, potem zrobie ABSII tak zadecydowałem. Podobno przy niskim BF, da sie coś uwypuklić na brzuchu po A6W. Także spróbuje, napisze po zakończonych 42 dniach jak poszło. Pozdrawiam i dzięki za opinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o takim treningu

Następny temat

problem z barkami:/pomocy...

WHEY premium