SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5cm w bicepsie w tydzien!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Dobra chlopy sie rozspamowalo niezle.Temat mial zmotywowac sezonowych graczy do wziecia sie na powaznie za zelastwo i probe zrozumienia o co w tym wsyzstkich chodzi a takze lekkiej wyrozumialosci swoimi pytaniami w nasza strone.

PS: Ale co sie usmialem czytajac posty to glowa mala.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Oni nie są źli czy gorsi. Trza ich naprowadzić na właściwą drogę. -jak to brzmi

kto ma zostac, zostanie słabi odpadną szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Heheh ja się łapię do tej grupy 1 wymienionej przez Kuro. Tylko coś nadal nie przestałem ćwiczyć:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9786
_IvErSoN_ - SOG jak sie patrzy Tytul dosc prowokujacy Zreszta, ja patrzac na swoj staz tez moge zostac wziety za dzialkowca - sezonowca wiec wiecej juz nie spamuje

Stirlitz karmił ukradkiem niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4014
Tylko szkoda że taki sezonowiec nie doczyta tego do końca fajny artykuł pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Ja sam zacząłem ćwiczyć może z 1.5 miesiąca temu, ale nie dla sezonu, tylko dla tego, że ciężko było się przerzucić po 9 latach kopania piłki na siłownie.. ale mam 17 lat wiec całe życie na siłowni przede mną.

A co do sezonowców.. Już widać wysyp xD Onegdaj chodziło na siłownie 5-10 MAX chłopaczków a teraz dopchać się na pożadny trening klatki czy rąk, to masakra;) wszyscy katują modlitewniki, ławeczki itp;) Ale i tak nie zdążą, bo nie rozumieją, że ciężka praca, to nie jest 2 miesiące przed wakacjami katowania się.. ;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
_IvErSoN_ niezłe podsumowanie ale pewnie mało który "last-minutowiec" będzie miał ochotę to przeczytać

Kuro to w jakim miesiącu można dołączyć żeby nie wyjść na "sezonowca" Oczywiście żartuję.

Pozdrawiam.
Na tym forum "marcowy wysyp" ehhehehehhe

hmmm :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nic nie poradzimy niestety trzeba się po prostu przyzwyczaić a pracy rzeczywiście przybyło ale wydaje mi się ze Kuro ma rację jak choćby 10% z tego wysypu zostało na siłowni to będzie dobrze

Więc trzeba działać

Dobry arcik

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
osobiscie nie mam nic przeciwko początkującym każdy kiedyś zaczynał... sezonowcy którzy cwicza tylko przed wakacjami też mi nie przeszkadzają ich sprawa, kto powiedział że na siłownie troche pocwiczyć mogą iść tylko ci co trenuja kulturystyke, trójbój itd. chcą niech ćwiczą...denerwują mnie jedynie typy co po tygodniu cwiczeń myślą że pozjadali wszystkie rozumy pytają o rady a potem mówią ze sie nie znasz i robią swoje, poprawiaja ludzi ze znacznie większym stazem i rozpowrzechniają swoje "cudowne" plany treningowe przez które co najwyżej mozna sie nabawić kontuzji...najlepsze jaja są jak typ co chodzi 2 tygodnie na siłke i większość ćiczeń wykonuje źle technicznie naucza typów co przyszli pierwszy raz....ba żeby to tylko zdarzało się że instruktora poprawiali...

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2281
Sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki czy Klatka?????

Następny temat

Siła

WHEY premium