SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5cm w bicepsie w tydzien!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
adzik daj sobie bloka na nieznajomych

2lata temu miałem okres,że podobnie jak obecnie,sporo się na sfd udzielałem i powiem,ze po czasie dobra wola nie dawała juz rady w porównaniu z głupota ludzką.

choć czasem mozna trafic na ciekawego rozmówce.

ps

jaka konwersacja ze mną?


Fajnie, aby podczas rejestracji było okienko sprawdzające IQ
(kólko i krzyżyk z kompem) a do działu doping skan dowodu osobistego
sog\

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-05-06 18:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
ja mam takie pytanie jaki gainer najlepszy na mase? lap soga iverson pozdro dla ogrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
dlatego ostatnio przestałem w ogóle cokolwiek pisac nie dałem juz rady tego wszystkiego czytac, dodatkowo więcej siedze w Alternatywnej Drodze tam jest spokój uffff

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
thx za cynk zajrze może ehhe

bo trening dla zaawansowanych też często hmm no nie różni się od tego dla początkujących

jak to znajomy stwierdził: jeszcze większe(...) tam piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
Tekst dobry _IvErSoN_ lap Nagrode :) Tylko prawdziwi sezonowcy i tak tego nie przeczytaja, bo oni wiedza swoje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6372
Ja tam swoje 5cm zrobiłem w pół roku
Ogólnie fajny artykulik, należałoby podwiesić.

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1321
najciekawsze jest to,że wypowiedź komentują tylko ludzie, którzy siedzą już trochę w tym sporcie, i którzy udzielają rad innym, a ci od "last minuta" po 3 zdaniach kończą czytać bo wiedzą lepiej i z tym co napisał autor nigdy się nie zgodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a ci od "last minuta" po 3 zdaniach kończą czytać bo wiedzą lepiej nie nie, po prostu więcej nie da się przeczytac w przerwie między bicem a klatą pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mały apel:

Nie nastawiajcie się do sezonowców na "Nie" na dzień dobry. Może zostaną, a może nie - kto to wie.

Ale jak otwieram kolejny post to bardziej mnie męczą fochy i wzdychania w stylu :" O boże! jak ja nie cierpie sezonowców", "kolejny sezonowiec" itp.

Oni nie są źli czy gorsi. Trza ich naprowadzić na właściwą drogę. Zainspirować do siłki.

Może zostanie z 10 % z tej masy co się do końca czerwca przewinie. Ale może właśnie gadasz z kimś z tych 10 %.

Łapiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam litr maślanki,kostkę twarogu i dwie torby ryżu rozpisze mi to ktoś? a i czy gajner i monhydrant jest dobry na redukcje.

Chce przybrac na tym jakies 30kg do czerwca. pomoze ktos??




















































Komu weszły to sogi poleciały

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2008-05-06 19:17:12

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2008-05-06 19:17:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki czy Klatka?????

Następny temat

Siła

WHEY premium