SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5cm w bicepsie w tydzien!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
kolega mi opowiadał że napisał kiedyś poradnik dla ćwiczących lekkoatletykę używając do tego jedynie artykułów na necie;)
i zarobił kilkaset zł:)
ludzie są naiwni bez względu na sezon ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3731
BARDZO fajny artykul z tego wyszedl poprostu samo zycie kazdy chce jak najszybciej uzyskac efekty i zamisat pomalu stopniowo to chyba kazdy woli na skróty kosztem zdrowia ,a ono chyba najwazniejsze :D wiec zastanowic sie przed tym czy chcecie pakowac sie chemia i nie zawsze z efektem lub z efektem chwilowym czy poprostu dluga ciezka Praca :D pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1014 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6169
Zestaw dyskotekowy instant winiary w 3minuty, metka w bic i klate i sru na balety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
heh ;] dobra rada ;) racje ma Szanowny Pan ropoczynajacy watek. Ale nie kazdy w sumie oczekuje sukcesow - kulturystycznych od razu ... na początek coś lżejszego:P jak ktoś w ogóle zaczyna , wiec mysle, ze jakies pytania mozna zadawac? Czy sie dostanie klapsa? :P hiehie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
a jesteś kobietą?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
heh - mam piersi, [pupa tez na miejscu. chyba tak. no nie wiem. wąsy mi nie rosną. JESZCZE NIE;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
Akaksa, jeśli jesteś kobietą i pupa na miejscu to klaps owszem ;)


Mam pytanie do Autora topicu:

Piszesz że suplementy to strata pieniędzy i lepiej wydać na dietę. Na pozór wydaje mi się że najtańsze wartościowe białko to (niestety) właśnie suplement.

Koszt białka z piersi indyka: 82 zł/kg
- cena indyka 18 zł/kg
- zawartość białka 22%

Koszt białka w serwatce: 57 zł/kg
- cena 43 zł/kg (Ostrowia 39zł/900g)
- zawartość białka 75%

Nawet z ograniczeniem do 1/3 dziennego spożycia kupując serwatkę obniżam koszty diety.

Gdzie jest kruczek ?


Zmieniony przez - zbig2 w dniu 2009-07-21 11:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
proszek w mleku albo wodzie:P

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Sprobuj kupic gainera , wegle i bialko i tydzien na nich tylko jechac. Pozniej to samo z jedzeniem i zobaczysz czy suple rzeczywiscie sa tak dobrze wchlanialne jak pozywienia i czy maja tyle niezbednych substancji co jedzenie. Gdyby bylo tak jak piszesz kulturysci nie jedliby , nie byloby diet tylko wszyscy chodzili by z szejkerami pelnymi odzywek.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki czy Klatka?????

Następny temat

Siła

WHEY premium