SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regres na bicepsie!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5028
Witam!
Mam taki problem:
Ćwicze z przerwami od ok 2 lat. Ostatnie 6 miesięcy to systematyczny trening i systematycznie dokładam obciążenia.Problem mam jednak z bicepsem: obecnie robie go na ławce skośnej uginając ramiona zesztangilkami- 16 kg- bez problemu, gdy jednak przechodze do uginania ramion w pozycji stojącej ze sztangielkami 17,5 kg nie mam siły!! Ogólnie rozrastają mi się wszystkie partie mięsni z wyjątkiem bica!! Dodam, że robiąc trica- wyciskanie "francuskie" robie to z bciążeniem 17 kg, a proporcje w stosunku do bica powinny być mniejsze!! Mam 22 lata 178 wzrostu i 77 kg wagi. Dodam tez że biegam tygodniowo ok 2x10km. Prosze o pomoc!!

„Człowiek wolny różni się od człowieka zniewolonego właśnie tym, że w wypadku katastrofy, niepowodzenia, klęski, nigdy nie obwinia okoliczności, kogoś innego, władzy – on obwinia samego siebie. Człowiek zniewolony zawsze uważa, że ktoś inny winien jest temu co się stało”.Iosif Brodski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
O tych proporcjach cwiczen to ktos zle Cie poinformowal, nie ma na to jakiejs specjalnej zasady. Francuskie mozna ostro przeorac i duzym ciezarem no chyba ze ciezar jaki podales jest wykonywany jednoracz, bica juz niekoniecznie jesli mowimy o treningu z odpowiednia technika. Narzucajac sobie podczas cwiczen na bica mozna tez lekko naladowac ale nie ma to zadnego sensu. Wg mnie przetrenowujesz bicepsa i dlatego nie rosnie. Wrzuc swoj plan chociazby na same ramiona i mozna wtedy powiedzeic cos wiecej.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy.

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium