SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żyły na bicepsie!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Witam czy są jakieś sposoby na uwidocznienie żyły na bicepsie?Ćwiczę juz kilka miesiecy i ni h**a żyły nie widać!!Czasem robie ćwiczenie aż do momentu, gdy mięśnie już sa kompletnie wyczerpane, i dalej nic...Moim zdaniem powinny już sie ukazać, bo tkanki tłuszczowej nie mam dużo...Prosze o odp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witaj


Jeśli zaś chodzi o żyły to ich widoczność zależy głownie od poziomu tłuszczu. Najwięcej widocznych naczyń krwionosnych mają osoby z bardzo niskim poziomem tłuszczu. Zdaje się, że im więcej masz masy mięsniowej dobrej jakościowo to te żyły będą grubsze i bardziej wystające. Stosowanie środków anabolicznych może to spotęgować. Pamiętajmy również, że ilośc widocznych naczyń krwionośnych i to w jakich miejscach one się znajdują jest w dużej mierze uwarunkowane genetycznie.


Co zrobić, by uwidocznić żyły ?


1. Odpowiedni i intensywny trening z dużą ilością powtórzeń. Wówczas mięsnie są dobrze "napompowane" a waskularyzacja lepiej widoczna. Ciężko zauważyć żyły kiedy trenujemy bardzo lekko.


2.Odpowiednia dieta. Po pierwsze, taka która pozwoli budować w miarę suchą masę gdyż im więcej tłuszczu tym mniej widoczne są naczynia krwionośne. Jeśli natomiast jesteśmy mocno zalani tkanką tłuszczową to należy stosować dietę redukcyjna z ujemnym bilansem kalorycznym. Po drugie, dobrze jest spożywac wysoką ilośc węglowodanów, które uzupełniają glikogen i powodują tzw. "nabicie" i lepszą pompę na treningu. Niektórzy twierdzą, że te potoczne okablowanie poprawia im się od jedzenia tłuszczy, głównie nasyconych, ale to musiałbyś sprawdzić na sobie.

3.Uzbrój się w cierpliwośc, gdyż proces budowania masy mięsniowej na której będą widoczne żyły jest długotrwały. Jeśli masz mało mięsni i sporo tkanki tłuszczowej to nie licz, że osiągniesz swój cel w kilka miesięcy.


Warto tutaj dodać, że waskularyzacja może być swoistą ozdobą ale tylko pod warunkiem, że posiadamy umięśnioną sylwetkę. Zyły na osobie chudej nie wyglądają zbyt estetycznie.


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 333 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1058
sproboj kilka odmiennych cwiczen np Podciaganie linek wyciagu na bicka albo chwyt mlotkowy dobrze dziala rob powoli ruchu sproboj:)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1652
Mam ustalony FBW 6 ćwiczeń i tak na biceps miałem mieć tylko 2 serie po 12 ale zwiekszyłem na 3, pomyśle o innych ćwiczeniach gdy skończe ten plan...kurde wkurza mnie to kumple maja widoczne żyły, a raczej nie stosuja żadnych diet ani suplementow, a ja sie męcze i nic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
Taka genetyka. Sluchaj , a może wprowadz wiecej ćwiczeń izometrycznych,a do diety AAKG lub inne suple o podobnym dzialaniu.Np.Siedząc na krześle przełóż ręcznik pod kolanami i trzymając jego końce napinaj bicepsy. Opór stawiaj nogami.i t.d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a co da jakies cwizcenie na wyciągu do przebiegu i grubosci żył ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2824
ćwiczenia na obwód żył. interesujące, śmieszne chodź rozumiem co autor postu ma na myśli.
Może masy za dużo
2

" Nie bój się zmiany na lepsze "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
Przy ćwiczeniach izometrycnych, zobaczy żyly .Np. lańcuch przykuty do podlogi na drugim końcu drążek, spróbuj go wyrwać bicepsami,to zobaczysz jak Ci wyjdą żyly których nie widać .Zyly też ćwiczą , robią sie elastycze przy cwiczeniach. Ale tez wygląd wcale nie swiadczy o sile i wytrzymalości.Genetyka ! Ale zawsze mozna troche poprawic ich wyglad.A i NO-boostery, tez mocna sprawa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Witam czy są jakieś sposoby na uwidocznienie żyły na bicepsie? -redukcja+ograniczenie laktozy+ew coś poprawiającego waskularyzacje,ćwiczeń jako takich brak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
a ja zadam pytanie - po co widoczne żyły ?
cwicze jakies 3 miechy i jak robie dajmy na to modlitwenik to mi czasem zyly wywala strasznie, albo po prostu jak juz dowale miesnie.
Kumple czasem patrza sie na mnie jak na jakiegos obcego... pytam - czy te żyly to dobry znak ?
1

do 1 Lipca 2010.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
te żyły to chyba dla większej sody, albo masz za dużo fatu albo masz taką genetyke, nie każdemu odrazu żyły wywala, NO boostery mogą pomóc, ale przedewszystkim cierpliwości
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
Po co? Dla podwyzszenia swojego zje****** ego. Zylka na bicepsie, naramiennym i przedramionach fajna sprawa. Mi dopiero zylki powychodzily jak skupilem sie na pompowaniu i skrocilem przerwy pomiedzy seriami do 1,5 min.

Zmieniony przez - Mishacheq w dniu 2008-04-30 14:45:08
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak cwiczyc zeby pokryc zebra

Następny temat

tygodniowy rokład cwiczonych parti miesni

WHEY premium