SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5cm w bicepsie w tydzien!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ale ciężko np na silnej redukcji i dostarczyć w samych posiłkach te 2,5g białka na kg masy ciała...
przynajmniej ja mam problemy z tym, nie wiem może jakiś dziwny jestem;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
No fakt, myślałem o izolacie jako uzupełnieniu diety nie o gainerze na obiad ;)

Patrząc na bilans ekonomiczny nie dziwię się Jasiom, że wolą kupić gainera niż zjeść porządny obiad - tak jest po prostu taniej. Kto by myślał o skutkach zdrowotnych na dłuższą metę.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3921
to jak mam zrobic te 5 cm ?? bo tam nic nie jest napisane o treningu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
panie toż to proste jak cepa budowa...
idziesz pan na siłownie albo w domu pan ćwiczysz, czasem pół roku, czasem ze 2 roki, a potem to masz pan łape jak ten pudzian albo inny :P
1

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
zbig2 ile kosztuje kg białka z sera białego, któremu najbliżej do białka serwatki (WPC)?
Ser biały 1kg/ok.10zł
zawartość białka ok. 20%
Za 1kg białka z białego sera płacimy +(a raczej-)50 zł. Taniej niż jakaś ostrowia, czyli najtańsze białko i masz gratisy w postaci innych składników odżywczych;D
Jasie nie wolą kupić gainer'a/białko dlatego, że wiedzą, że wyjdzie taniej (chodź jak już udowodniłem wcale w rzeczywistości tak nie jest) tylko dlatego, że myślą, że ich po tym rozpier^^^^, czytaj ulegają reklamom lub niewiedzy sezonowych głupców.
pedros223, ale to ma być prowokacja czy naprawdę jesteś aż tak głupi, że nie skumałeś o co chodziło autorowi tego art'a dla sezonowiczów takich jak ty?

Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-07-21 16:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
No GBest zagiąłeś mnie z tym serem;). U mnie chudy trochę drożej, prawie 13.

Co do reszty zgadzam się. Naiwnych nie sieją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
pedros223:

Data rejestracji 2009-05-01
L. przecz. artykułów 1159

noooo z profilu to ja bardziej sezonowiec

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
" Za 1kg białka z białego sera płacimy +(a raczej-)50 zł. Taniej niż jakaś ostrowia, czyli najtańsze białko i masz gratisy w postaci innych składników odżywczych;D "

ha ha ha ok, 1 kg bialego seria - 50 zl ktory posiada 200g bialka
ostrovia 900 g 36 zl okolo, w 100g okolo 80% bialka, czyli 4 razy wiecej...

nie mowiac juz o tym ze ser bialy to nie bialko z odzywki..

ps. twaróg posiada najgorsze jakosciowo bialko , niestety..

Zmieniony przez - damian551 w dniu 2009-07-22 12:43:37

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
oO
aż tak ceny się od wczoraj zmieniły żeby 1kg sera białego kosztował 50zl!?
bo komuś chodziło chyba że 1kg białka z sera białego (tj. 200g z każdego 1kg tj 5kg białego sera;p)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
damian551 czytaj uważnie, a w ostrowi to niby jakie białko jest? Przecież to zwykłe białko z serwatki WPC wolno rozkładalne jeszcze w dodatku śmiesznej jakości. Twaróg posiada nie tyle najgorsze jakościowo białko, a "najgorszy" (dlatego w " ", bo nie zawsze okazuje się takie) jego typ (na posiłek, po treningowy nie bardzo się nadaje, za to na noc jest bodaj najlepszym rozwiązaniem).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki czy Klatka?????

Następny temat

Siła

WHEY premium