SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtańsze białko na rynku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
TAK JAK W TEMACIE
Doskonale wiem o tym że białko ma znaczenie i połowa pewnie zaraz powie że nie ma co kupować jakiegoś taniego białka które jest nie sprawdzone itp itd... . Powiem krótko , nie mam za dużo pieniędzy , jeszcze chodzę do szkoły a ważna jest dla mnie każda złotówka :) . Jeśli wiecie gdzie mogę kupić białko o dość niskiej cenie to dawać znać ( może być nawet 1kg , wolę pierw kupić dużo i zaoszczędzić raz wydając więcej , niż kupować po trochu ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4457 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42992
Wcale nie musisz kupować drogiego białka, ważne abyś kupił produkt pełnowartościowy. Co oznacza pełnowartościowe białko? I na co należy uważać przy wyborze odpowiedniego białka?

Wiele osób wpada w sidła tanich zakupów i zamiast białka serwatkowego, kupuje serwatkę białkową, a są to dwa inne produkty. Serwatka białkowa przeznaczona jest do wyrobów cukierniczych i w ok 70% składa się z cukru mlecznego - laktozy. Dla sportowców dedykowane jest białko serwatkowe, które w ok 70% składa się z białka.

Z racji ceny najlepszym białkiem serwatkowym będzie koncentrat białek serwatkowych. Tzw. WPC. https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=wpc
Białek tego typu jest naprawdę dużo w sklepach i często można wyhaczyć coś w dobrej cenie.
Jeśli dokładnie chcesz poczytać na temat różnic między białkiem serwatkowym, a serwatką białkową, przeczytaj fantastyczny artykuł Macieja: https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Serwatka_białkowa__czym_jest,_szkodliwość-a2463.html

Jeśli masz czas i chcesz więcej poczytać na temat białka, jak często je brać i w jak dużych porcjach, zerknij do kolejnego artykułu Macieja, w którym znajdziesz odpowiedzi: https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Białko,_ile_razy_dziennie_Czy_muszę_jeść_białko_co_3h_-a3265.html

Dzięki tym artykułom, Twoja wiedza na temat białka będzie absolutnie kompletna, a wystarczy Ci na to zaledwie 15-20'.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Znalazłem w sklep SFD : https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Soja_Pro-opis27316.html ktoś już brał to białko ? jeśli tak to co myślicie ? moim zdaniem dość tanie , ale czy dobre ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
sojowe bialka odpadaja, jesli chodzi o wpc to sfd lub ostrovit najtaniej wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
ostrovit, sfd lub uns
dobra jakość za rozsądne pieniądze nic ciekawszego nie trafisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Kasy nie masz, a za odżywki się bierzesz. Lepiej zainwestuj w jedzenie w takim bądź razie niż brać odżywki bo każdy bierze. Jak już masz coś brać to SFD/UNS/Ostrovit ( UNS i SFD wychodzą tak samo cenowo jak ostatnio liczyłem w przeliczeniu na 1g białka, ostrovit jakoś kilka groszy za gram drożej ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
jak dorwiesz piers z kurczaka w cenie <14 zl/kg to bardziej sie oplaca zrobic zapas miesa niz wpc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
A b.często jest Pierś za 10,99, ostatnio kupiłem 4kg łopatki wieprzowej 8,99zł/kg więc nie jest tak że trzeba odżywki by było tanio, jajka można dorwać 20szt L , lub 30szt M za +/- 5zł na promocjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402388
j/w jak z kasa slabo to szukaj zarcia na promo a nie na prochy bedziesz wydawał,
najpierw micha a pozniej jej ewentualne uzupelnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
pytałem o białko a nie oczukuje pustych kometarzy o jedzeniu . Spokojnie na to jedzenie starcza . Dzięki osobom które umiescily pierwsze komentarze .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, ile razy do roku- CEL MASA

Następny temat

OLIMP CREATINE Xplode 500g z Białkiem

WHEY premium