SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

5cm w bicepsie w tydzien!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 76787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Nie chodzi mi o same zakwasy, ale załamanie mięśniowe i ból podczas treningu też sprawia mi frajdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Załamaniem. Kiedy robisz jakieś ćwiczenie i przy ostatnich powtórzeniach ty mówisz: tak, a mięśnie: nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 150
znaczy się ostatnia seria każdego ćwiczenia maksymalna liczba powtórzeń....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
Dobry temat ale i tak wielu, wielu sezonowców co chce klate i bicka na laseczki wychodować nawet tu nie zajrzy, przecież prościej jest napisać nowy temat z prośbą o "trening żeby do lata być jak Arnold" A normalną sprawą jest że sypią się odsyłacze do podwieszonych, czy konkretnych tematów i potem dalesze pytania nigdy sie nie pojawiają a wielu wypadkach powinny, jak dla mnie świadczy to o tym że część poprostu nawet nie czyta i daje sobie spokój. Jak już zostało napisane wcześniej na efekty potrzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
hehe temat w sam raz na zblizajace sie wakacje xD sam zauwazylem ze przed wakacjami robi sie wlk bum zwiazany z silownia;D do wakacji pocwicza i koniec...potem szersi od wlasnych koszulek chodza bo pocwiczyli 2 miesiace takich mi zawsze bylo i bedzie zal :]
Kuro, dobre porownanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 134
Hah!xP nazwa tematu genialna - wszyscy sezonowcy od razu wbiją żeby zobaczyć co to za genialna metoda ;p
SOG za pomysł ;]

'Bywało lepiej.'

...
Napisał(a)
Usunięty przez _IvErSoN_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2

http://change.************/change_please/7549466/
plan ćwiczeń dla sredniozaawansowanych

...
Napisał(a)
Usunięty przez _IvErSoN_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2

http://change.************/change_please/7549466/
plan ćwiczeń dla sredniozaawansowanych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki czy Klatka?????

Następny temat

Siła

WHEY premium