SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak urosnac w gore w bicepsie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3553
Cwicze juz od 2 miesiecy, z dieta, i treningiem 2/3 razy w tygodniu,
wszystko ladnie mi idzie: sila, rzezba moze nie ale mase nabieram sprawnie (pije gainera monster mass) ale jest jeden problem.
Zauwazylem ze masa w bicepsie idze nie w te strone czyli, rece zaczynaja mi odstawac, przez to ze biceps sie poszerza, a nie leci w gore :/ gdy napinam bica i popatrzec na to od zewnetrznej strony to jest plaski... a od wewnetrznej strony to jest wielki i szeroki (36cm), przeraza mnie to bo rece zaczynaja tak sie smieszne po bokach rozkladac.
Jakie cwiczenia wykonywac na bica zeby szedl w gore??
Zaprzestalem robic mlotki i modlitewnik. Na bica cwicze tylko ze sztanga stojac, i hantelkami

Poradzcie cos bo zaczynam wygladac jak szerokoreki....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 14 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35589
Genetyka, tego nie przeskoczysz.
Radziłbym Ci olać treningi rąg, a skupić się na podstawach, zająć się ramionami jak już nabierzesz konkretnej masy

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 499
Najlepiej by było jakbyś wkleił swoje zdjęcie. Ale z tego co widzę, to albo genetyka, albo biceps był bardzo mały i nabrał po prostu wymiarów. Ty nie jesteś do tego przyzwyczajony i panikujesz. Ja mam podobnie biceps zawsze mi odstawał trochę w bok. Ewentualnie jeszcze Tricepsy możesz mieć małe. Oczywiście mogę się mylić. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 349 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4362
biceps jak nazwa wskazuje to mięsień dwu-głowy i odstaje ci dlatego ze jedna głowka jest większa od drugiej :)
nie wiem jakie ale napewno są jakies cwiczenia zeby to wyrównac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9369
Cwicze juz od 2 miesiecy
Haha, tekst roku!

1. Dlaczego ćwiczysz łapy? Z Twoim stażem powinieneś lecieć FBW na bazowych ćwiczeniach.
2. Biceps to nie tylko sam biceps. Pod nim znajduje się mięsień ramienny, który w znacznym stopniu wypycha biceps ku górze. ćwicząc ramienny biceps trochę się uwypukli, choć sam może zostać taki sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3553
Owszem lece na FBW. A czemu mialbym lap nie cwiczyc?
To jakie moge cwicznia wykonywac na te glowe odpowiedzialna za wysokosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1777
a moze takie cwiczenie???

jakis zamienik podnoszenie hantli w podporze o kolano na siedoco ale tego typu cwiczenia nie ma w atlasie :)

To cwiczenie ladnie rozbuduje ci glowe bicepsa :)

"Oddajemy się w niewolę prawa, aby zachować wolność".

Cyceron

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła - ogólnikowo

Następny temat

Problem z Bicem ;/

Wheya