SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40-tka na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Nabiał out
cięcie raczej nie, jeśłi już to rotacja, tak żeby tygodniowo kalorie się zgadzały
3

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
A chleb? Wyrzucić? Dodam, że nie syfiasty, tylko pieczony na zakwasie z mieszanej mąki z ziarnami

Myślę bardzo intensywnie nad kupieniem odżywki białkowej, bo problem posiłków w czasie pracy nadal istnieje - muszę mieć coś, co się szybko zjada. Myślałam o koktajlu z kefiru z jajkami, ale w tej sytuacji odpada. 2 dni w tygodniu mam takie feralne, że nie mam przerwy w pracy. Kupić to białko? Jakie?


Zmieniony przez - jovika w dniu 2016-02-11 10:59:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Coś na bazie jaj - omlet, pieczona owsianka, w dziale Kuchnia będzie multum przepisów. Nie musi koniecznie wyglądać jak z fit profilu na instagramie, do pracy jest zdecydowanie lepszy taki, gdzie dodatki są w środku i można to zjeść z ręki.
Naprawdę lepiej jeść prawdziwe jedzenie niż proch o smaku chemii.


Zmieniony przez - halinae w dniu 2016-02-11 11:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Białko wpc protein plus sfd w wersji instant jest super bo się mei pieni. Cena tez dobra - i smaków zatrzęsienie. Polecam

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Czy serwatka naturalna, to nabiał? Bo ja czasami robię sama twaróg i mam dostęp do ,,prawdziwego'' mleka od rolnika, które zsiada się bez problemu i można ogrzać na ser. Więc może tę serwatkę też mogłabym włączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Dziś miałam fatalny dzień. Piszę o tym, bo być może to ważne w związku z moją redukcją.
Zaczęło się jakos tak po śniadaniu - Dziwna niemoc, czułam się słabo, jakbym nie miała siły podnieść ręki i zupełnie rozbita. Potem w siłowni też czułam się słaba, nie mogłam dokończyć serii (choć 2 dni temu dawałam radę), nawet pracownik zauważył, że jestem bardzo blada. Po powrocie drżały mi ręce i miałam problem z czytaniem - tak jakbym miała słaby wzrok. Miewałam już takie jazdy, ale nie pamietam, w jakich sytuacjach mi się zdarzały. Teraz się obserwuję i wiem, że to było bezpośrednio po śniadaniu. Po zjedzeniu 2 posiłku poczułam się nieco lepiej, ale dalej miałam problem z niemocą, czytaniem i koncentracją. Po 15.00 minęło. Czy to jest objaw czegoś?

Ni śniadanie zjadłam normalną owsiankę z orzechami (20g) i jabłkiem zamiast mleka. Drugi posiłek - 2 jajka i 60g chleba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
serwatka to nabial

moze to byc problem z gospodarka cukrem, moze byc zupelnie co innego
2

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Ok. Zbadam sobie poziom cukru. Może krzywą cukrową warto by też było. Może coś jeszcze za jednym kłuciem?

Może ktoś mógłby mi podrzucić link do dzienników dziewczyn, które nie mogły ruszyć redukcji przy sylwetce typu ,,jabłko''.
Czytam dzienniki, ale to zajmuje mnóstwo czasu, nie sposób przejrzeć nawet małego procenta.


Zmieniony przez - jovika w dniu 2016-02-13 09:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Cześć. Miski ostatnio nie wrzucam ze względu na wyjazd służbowy. Na szczęście jedzenie tam umożliwiało trzymanie czystej miski. Jadłam na oko porcje wielkości takiej jak w domu.

Dziś wybrałam się na badanie krwi i wróciłam zdołowana monologiem lekarza na temat głupich babskich diet, które są dziwolągami, bo liczą i ważą to, co jedzą. A jego zdaniem powinnam nałożyć porcję obiadu normalnego na talerz a potem zabrać z niego po łyżce z każdego składnika i byłoby git. Jego zdaniem, jak nie chudnę, to znaczy że dostarczam za dużo jedzenia i mam sobie trochę zdjąć z talerza - koniec kropka. Nie rozumie, że ja najadam się zbyt małymi porcjami i musiałabym chyba przestać jeść. Na moją sugestię o spowolnionym metabolizmie popatrzył na mnie z politowaniem.

No, ale nic, wyniki w piątek. Zobaczymy, czy to nie tarczyca. Intuicja mi podpowiada, że to coś co nie pozwala mi chudnąć, to jakiś problem z węglami, bo jak tylko zaczynam ograniczać węgle, to zaczynam chudnąć. Myślę intensywnie o lekkiej modyfikacji makroskładników - trochę zwiększyć tłuszcz kosztem węgli (teraz mam 60 gram tłuszczu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wielu lekarzy żyje ma skostniałe poglądy na temat diety i aktywności fizycznej. Nie warto zbytnio przejmować się ich czerstwym gadaniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja porady

Następny temat

Tłusty czwartek - dlaczego pączki?

WHEY premium