SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja porady

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Szukam rady .Obecnie wygladam tak jak na zdj , ale przy 1500 kcal , bo przed tym byłam na ostrej głodówce wiec''naprawiam błędy '' . pozwalam sobie jeszcze na jeden cheat meal w tygodniu w postaci slodyczy . Niestety nie jestem zadowolona , chcialabym wygladac lepiej zredukować tłuszcz. Mam pytanie co robić? dalej interwały na bieżni i uzbroić się w cierpliwość? Chcialam zacząć ćwiczyc siłowo jak kiedys , ale nie chce takiego efektu jak na zdjeciu nóg ( moje nogi tak wygladaly jak ćwiczylam siłowo:( , nie podobały mi sie strasznie zle to wygladalo na zywo boje sie znowu tego efektu :/ w dodatku wystarczy miesiąc cwiczen zeby zaraz bylo to widoczne u mnie .. )
pomocy

talia 64
biodra 92-93
waga 58 kg
wzrost 168 cm









Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę ćwiczyć siłowo ale nie chcę wyglądać jak osoba ćwicząca siłowo, innymi słowy? Dostrzegam pewną niekonsekwencję.

Jeśli masz taki a nie inny kształt mięśni, to tak a nie inaczej będą wyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Bardziej chodziło mi o to jak ćwiczyć i co robić aby zredukować tłuszcz a nie uzyskać takich nóg jak miałam kiedyś :) jeśli ktoś zle zrozumiał przepraszam, nie znam się szukam porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
ja tutaj nie widzę nic do redukowania...
a poza tym nie da się nic powiedzieć, nie wkleiłaś ankiety, nie napisałaś jak jesz, ani jak ćwiczysz, ile itp


Zmieniony przez - cod123 w dniu 2016-02-03 22:42:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Malina, w drugim temacie jaki zalozylas bardzo ladnie napisalas jak zajechalas swoje cialo...stresem, niewlasciwa dieta. Z 50cm w udzie chcesz redukowac? Na co? Na patyki obleczone skora? Jasne rozumiem, ze kazdy ma inne estetyczne zapedy, ale trzebaby realnie troche spojrzec na siebie. Chcesz redukowac po zawichrowaniach, braku okresu od lat....Czy to jest zdjecie tych umiesnionych nog czy obecnych? Jezeli mam byc szczera to po Twoim ciele w ogole nie widze zadnego treningu silowego wiec chyba jakis mega przyrostow nie jestes jednak w stanie zrobic. Jestes po prostu szczupla i drobna i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Tak wtedy wszystko opisalam ale nie uzyskalam odpowiedzi i zalozylam temat ze zdjeciem teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo nie wiemy serio co ci radzić. Wrzuca zdjęcie dziewczyna, która jest szczuplutka, ma problemy zdrowotne i nie ma okresu. Chce się redukować z jakiś wyimaginowanych dużych ud, a przy okazji chce ćwiczyć siłowo, ale nie mieć widocznych mięśni.

No to ja nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz. Taki wygląd na fit-anorektyczkę? Czytaj niedowaga, wysusz i szorciki z nike?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Wszystkie po mnie jedziecie, napisalam tu post zeby ktoś mnie nakierował na właściwy tor! Trener i dietetyk dawali mi przy wysiłku jeszcze mniej kcal dlatego ogłupialam bo przecież oni mają wiekszą wiedze niż ja . Nie chce być wychudzona, chce ćwiczyć ,jeść i wyglądać dobrze bez efektu nóg ze zdjęcia. Redukcja dotyczyla brzucha przecież kazda dązy do tego żeby zlikwidować fałdki z brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ty nie masz przesadnie umięśnionych nóg. Na boga. Jak chcesz ćwiczyć i jednocześnie nie mieć mięśni? Nie wiem, w takim razie polecam mel b zamiast siłowni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
nie wiem dlaczego odbierasz to tak, że ktoś po Tobie jedzie. Wszyscy próbują Ci wytłumaczyć, że tym co napisałaś sama sobie przeczysz. Chcesz ćwiczyć siłowo, ale nie mieć mięśni? No coś jest nie tak.. poza tym naprawdę na tych nogach nie ma przesadnych mięśni,, widzisz coś, czego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Do jechania po kims to tu na pewno daleko. A zadajac pytania na forum trzeba byc gotowym na to, ze uzyska sie rozne odpowiedzi - takze takie, ktore Ci sie nie spodobaja.

Moglabys sobie zbudowac fajna sportowa stlwetke, bo baza startowa jest. Ale w tym celu musisz zaczac jesc, zaczac cwiczyc, zaakceptowac swoje cialo, przestac sie bac miesni i przestac sobie wmawiac wielkie uda i inne cuda.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietetyk vs trener . Co robić

Następny temat

40-tka na redukcji

WHEY premium