SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

40-tka na redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A klasycznego treningu z ciężarem dlaczego nie przewidujesz. Byłoby łatwiej budować mięśnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Przewiduję, od połowy lutego otwiera się u nas siłownia - wiążę z nią duże nadzieje :). Wcześniej po prostu nie miałam dostępu, w moim miasteczku są tyko siłownie szkolne i tylko dla uczniów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A kiedy trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ok - zawsze można jakiś domowy trening bez sprzętu specjalistycznego zrobić, albo kupić sobie sztangę/sztangielki i trochę obciążenia. Te się da ćwiczyć całe ciało takim sprzętem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Jeszcze o czymś muszę wspomnieć. W weekend byłam u rodziny i nie trzymałam mojęj diety (uważałam tylko, żeby nie jeść słodkiego). Oni jedzą bardzo węglowodanowo - kanapki, zupy, mięska malutko. Ale co dziwne po tym weekendzie czułam mniej w pasie. Po przejściu na moją diety, mam więcej, tzn. wróciły obwody sprzed 2 tygodni. Nie wiem, co o tym myśleć... Mam aerobik (porządny - interwały, wzmacnianie, aeroby) w poniedziałki i środy. W piątki planuję włączyć siłownie, jak już się otworzy :) Muszę też dodać, że bardzo dużo pracuję siedząc. Miałam urlop, więc nie było problemu z posiłkami, ale treaz będzie. Aż się boję, bo mam dni, kiedy siedzę przez 6 godzin bez możliwości przerwy na jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A praca taka, że w trakcie nic się nie da łyknąć, przegryźć?? Bo 6 godzin to jednak sporawo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
łyknąć dwa kęsy by się dało, ale zjeść normalny posiłek nie ma szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To już coś - można jakiś shake białkowy łyknąć chociaż, albo zjeść jakiegoś omleta wcześniej przygotowanego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
O właśnie, szejk, koktail dałoby się, ale ja nigdy białka proszkowego nie jadłam, kupić? A może z maślanki/kefiru koktajl? Ale wtedy musiałabym zrezygnować chyba z twarogu na noc? Wiecznie chce mi się pić, przy poprzedniej redukcji w ogóle nie chciało mi się pić, choć też miałam zwiększoną ilość białka, a teraz nie wiem, co się dzieje - wypijam szklankę wody i natychmiast czuję pragnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 125 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3334
Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja porady

Następny temat

Tłusty czwartek - dlaczego pączki?

WHEY premium